Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Knygos nemėgsta gulėti lentynose (0)

Žiemos šaltukui žnaibant nosį ieškojau jaukios ir šiltos vietelės. Čiūžtelėjęs slidžiu takeliu netikėtai atsidūriau prie Vaikų bibliotekos. Oho, kiek knygų! - nustebau vos pravėręs duris.

(Plačiau...)

Sidabriniai obuoliukai – už gražiausias iliustracijas (0)

Minint rašytojo Petro Cvirkos 100-ąsias gimimo metines, Veliuonos krašto muziejuje buvo įteikti apdovanojimai - „Sidabro obuoliukai" - už gražiausias rašytojo apsakymų iliustracijas.

(Plačiau...)

Klausutiškiai suomius kalbina angliškai (0)

Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos teatro šventėje pasirodė ir anglų kalbos būrelis, suvaidinęs norvegų liaudies pasaką. Nors daugiausia anglų kalbos gebėjimus šio būrelio vaikai tobulina bendraudami su suomiais.

(Plačiau...)

Liucijos piešiniuose – vaizduotės akimis pamatyta tikrovė (0)

Liucija Lukošiūtė auga muzikalioje vadžgiriškių šeimoje, tačiau trylikametei labiausiai patinka piešti. Jos piešinių galima pamatyti internete adresu „Lu piešiniai“ – tokia, pasak Liucijos, patogi galerija: ateini, kada nori, ir žiūri, jei patinka.

(Plačiau...)

Trasoje už dvylikamečio nugaros lieka vyresni varžovai (2)

Nugalėtojų pakyla arba per žingsnelį nuo jos. Tokiose pozicijose nuolat galima išvysti ralikroso ir autokroso varžybose važiuojantį jurbarkietį Rytį Gurklį. Dvylikamečio sėkmės paslaptis – nusiteikimas, nes pergales lemia ne besaikis akseleratoriaus spaudimas, o stabilus važiavimas ir tiksliai apskaičiuoti manevrai. Dar atkaklumas, užsispyrimas baigti tai, ką pradėjai.

(Plačiau...)

Gerumas suburia kilniems darbams (0)

 Nuo 2007 metų Viešvilėje prieš šventes pajuda gerumo „siaurukas“, keliais ir takeliais važiuojantis į tas stoteles, kur gyvena seniūnijos gyventojai, sulaukę 80 ir daugiau metų. O jų šiuo metu seniūnijoje yra 60.

(Plačiau...)

Nuo rankų močiutės paukščiukas pakilo (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupė į šventę pasikvietė močiutes. Mažiesiems buvo smalsu dirbti tuos darbelius, kuriuos vaikystėje dirbo močiutės, išgirsti, kaip kepdavo duoną ir jos paragauti. 

(Plačiau...)

Klausučių „Upelė“ šventė dvidešimtmetį (0)

Jau dvidešimt metų Klausučių Stasio Santvaro pagrindinėje mokykloje gyvuoja etninės kultūros būrelis. Pagal mūsų kraštiečio S. Santvaro eilėraštį „Upele“ būrelis pavadintas 2006 m., o krikštamote buvo įvairių švenčių viešnia Bronė Gudžiūnienė.

(Plačiau...)

Kartų diena – svarbu pajausti buvimą drauge (0)

 Viešvilės pagrindinėje mokykloje vykusi Kartų diena atvėrė duris dialogui tarp mokyklos mokinių, vyresnių vietos bendruomenės ir mokinių šeimų narių. Mokyklos mokiniai iš anksto rinkosi labiausiai patinkančias veiklų erdves, kuriose užsiėmimus vedė tėvai, seneliai, tetos, seserys ir kiti mokyklos bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai bėgo už kilnų tikslą (0)

Eržvilko gimnazija įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotą pilietinę akciją „Solidarumo bėgimas“. Spalio 16 d. gimnazijos stadione rinkosi ir patys mažiausieji ugdytiniai, ir gimnazistai. 

(Plačiau...)

Olimpinė „nykštukų“ savaitė (0)

Spalio 21-25 d. „Nykštuko“ vaikų lopšelyje-darželyje vyko olimpinė sporto savaitė, skirta ne tik aktyviam judėjimui, bet ir olimpinėms vertybėms ugdyti. 

(Plačiau...)

Gimtinę pažįstame keliaudami (0)

Dvi jaunosios reindžerės – Justina Šulinskaitė ir Justina Kunciūtė – pasidalijo pasakojimu apie žygį po istorines Raudonės vietas. Atrodo, kasdien minami gimtinės takeliai, tačiau kiek daug čia visko įdomaus ir dar nematyto!

(Plačiau...)

Miško kapus sušildė Vėlinių žvakelės (0)

Kasmet artėjant Visų Šventųjų ir Mirusiųjų pagerbimo dienai Vėlinėms prisimename išėjusiuosius Amžinybėn ir skubame sutvarkyti mirusiųjų kapus, uždegti žvakutes. 

(Plačiau...)

Šachmatininkas Pijus svajoja apie profesionalo karjerą (0)

Įdomu, kad vis labiau populiarėjančius šachmatus gaubia daugybė legendų. Viena jų pasakoja apie iš Vakarų Indijos kilusį radžą. Legenda byloja kaip buvo stengtasi sukurti žaidimą, kuriam reikėtų proto, stropumo, įžvalgumo, drąsos ir išminties.

(Plačiau...)

Išvykos atskleidžia vaikų poreikius ir įpročius (0)

Liepos 27-28 d. septynios mergaitės iš Jurbarko krašto samariečių Veliuonos vaikų dienos užimtumo centro įsiliejo į 600 vaikų būrį, iš visos Lietuvos suvažiavusį į Palangoje surengtą akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Smagi išvyka parodė, kad būtina plėsti vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų akiratį, mokyti juos socialinių įgūdžių, bendravimo.

(Plačiau...)

Ypatinga košė ir kiti nepaprasti dalykai (0)

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Spinduliukų‘‘ grupės vaikučių tėveliai yra labai aktyvūs. Jie skaito pasakas, lydi į išvykas pėsčiomis, organizuoja sportines ir edukacines pramogėles, dalyvauja akcijose kuriant grupės aplinką, įgyvendinant projektines veiklas, padeda pasiruošti įvairiems konkursams. Ir visa tai daro savanoriaudami. 

(Plačiau...)

Vasarojantiesiems mieste – sveikas maistas ir pramogos (1)

Jei neturi ką veikti vasarą, užsuk pas samariečius – vaikų dienos centre ir labdaros valgykloje visą vasarą vyksta veiklos, gaminami skaniausi patiekalai, o ir norintiesiems savanoriauti durys visada atviros. 

(Plačiau...)

Apdovanojimas už pastangas – žalioji vasaros stovykla (0)

Visą šią savaitę Varnių regioninio parko Gamtos mokykloje stovyklauja labai gamtą mylintys vaikai. Kasmet aktyviausi Lietuvos jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai pakviečiami į įspūdžių ir nuotykių kupiną vasaros stovyklą „Mūsų žalioji vasara“. Varniuose gamtos paslaptis gliaudo ir vaikai iš Viešvilės bei Veliuonos.

(Plačiau...)

„DAROM 2019“ „Ąžuoliuko“ mokykloje (0)

Balandžio 29 d.  gausi Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė susirinko į visoje Lietuvoje vykstančią aplinkos švarinimo akciją „Darom 2019“.

(Plačiau...)

„Tabletės“ nuo patyčių (0)

Patyčias, žeminantį elgesį stengiamės išgyvendinti kasdien, tačiau kovo mėnesį šiai problemai skiriame dar daugiau dėmesio. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook