Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Kaziukui primezgė prisirpusių braškių! (0)

Į mugę Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje kvietė Kazys ir Kazytė – dešimtokai Lina Mencaitė ir Julius Pocius. Tik įėjus užsukti masino kavinukė ir „blusų“ turgelis, o salė marguliavo nuo dirbinių gausos.

(Plačiau...)

Dainų knygelėje – visa Lietuva (0)

Kelią į Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą žino viso rajono mažieji dainorėliai. Pavasarėjant juos visus čia sukviečia choro „Linksmas“ vadovė Monika Buitkuvienė, kartu su savo kolegėmis mokytojomis šiemet surengusi jau septintąją rajono pradinukų dainų šventę „Mūsų vardas – Lietuva“.

(Plačiau...)

Parskrido vieversiukas – parnešė giesmelę (0)

Vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Vieversiukas ant dirvono“ į Jurbarko kultūros centrą sukvietė penkis autentiškąjį folklorą atliekančius kolektyvus, du pasirodė programoje „Kitoks folkloras“. Penktą kartą respublikinę šventę surengė Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Pasagėlė“ vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Linkime visiems perskaityti! (0)

Kas yra knyga? Keistas klausimas... Dabar net nesusimąstome, nes knygų turime namuose, jų pilnos knygynų ir bibliotekų lentynos. Neseniai rašėme rašinėlius apie knygą, o įdomiausias mintis sudėjome į savo klasės laikraštuką  „Vaiduokliuko palėpėje“.

(Plačiau...)

Trečiokas Irmantas surengė pirmąją parodą (0)

Irmantas Norkūnas – dar tik trečiokas, bet jau surengė savo kūrinėlių parodą Jurbarkų darželyje-mokykloje. Vasarą berniukui kilo noras drožti medį, tad ne vieną mielą atostogų valandėlę jis praleido dirbtuvėlėje ir padarė gražių darbelių.

(Plačiau...)

Ketvirtokai išrinko Metų knygą (0)

Su vaikų knygomis, dalyvaujančiomis Metų knygos rinkimuose, Naujamiesčio vidurinės mokyklos ketvirtokus supažindino Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vaikų teatras „Gilės“.

(Plačiau...)

Bičiulių susitikimas Raudonėje (0)

Jurbarko miškininkai turi apie šimtą mažųjų draugų – jaunųjų miško bičiulių. Sausio 20 d. jie susirinko į susitikimą Raudonėje.

(Plačiau...)

„Atžalynas“ augina stipruolius ąžuolus (0)

Jaunieji miško bičiuliai dažniausiai susitinka miške, o susitikę dirba konkrečius ir miškui, ir jo draugams svarbius darbus. Tačiau sausio pabaigoje Viešvilės pagrindinės mokyklos „Atžalynas“ susėdo ratu klasėje ir prisiminė, ką jau nuveikė, o ką nuveiks ateityje.

(Plačiau...)

Švietimo savaitės dovana (0)

Raudonės pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunimo centro organizuojamuose renginiuose. Tai labai įdomi, nauja, neįprasta veikla. Nors mokomės toli nuo Vilniaus, bet dalyvaujam konkursuose kartu su didžiųjų miestų mokiniais kaip lygūs.

(Plačiau...)

Rytis repuodamas siekia savo tikslo (1)

Nors septintoko Ryčio pomėgiai neretai skiriasi nuo bendraamžių, jis turi daug draugų, o pavadintas moksliuku – nepyksta, nes tikrai stengiasi gerai mokytis, kad pasiektų jau dabar aiškiai užsibrėžtą tikslą.

(Plačiau...)

Kalėdų Senelis su vaikais atsisveikino sningant (0)

Kalėdų Senelis Jurbarke užsibuvo – tik prieš savaitę iškeliavo jam vienam žinomais keliais ilsėtis ir ruoštis kitoms Kalėdoms. Išlydėti Senelio susirinkusius vaikus „Vaivorykštės“ teatras pradžiugino linksmu vaidinimu.

(Plačiau...)

Būreliuose triūsia darbštuoliai (0)

Kaip smagu pasidžiaugti ir kitą pradžiuginti savo rankomis padarytu daikteliu, pavyzdžiui, mediniu šaukštu ar išsiuvinėtu paveiksliuku! Todėl ir suplūsta būrys Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinių į rankdarbių ir medžio darbų būrelius. Jų vadovai Sniežana Šašienė ir Juozas Budzinauskas moko vaikus ne tik kaip peiliuką ar adatą laikyti, bet ir kantrybės, sumanumo, darbštumo – be šito nieko gražaus ir naudingo nepavyks padaryti.

(Plačiau...)

Šauniausi veliuoniškiai (0)

Įvairių rinkimų ir konkursų mados banga atėjo ir į Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinę mokyklą – čia įvyko Šauniausio pradinuko konkursas.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ apkabino senelius (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupė artėjant didžiausiai metų šventei Kalėdoms nuvažiavo į Smalininkus aplankyti Senjorų namuose gyvenančius senelius, palinkėti jiems sveikatos ir gražių švenčių.

(Plačiau...)

Skani pačių kepta duonelė (0)

Lopšelio-darželio „Nykštukas“  „Spalviukų“ grupei patinka keliauti – kelionėse vaikai patiria daug gerų emocijų, pamato ir išbando tai, ką sužino ar išmoko grupėje. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“.

(Plačiau...)

Gerais darbais papuošim Kalėdas (0)

Vos prasidėjus adventui – Kalėdų laukimo ir pasiruošimo šiai didžiajai šventei laikui – Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai gavo laišką. Jį parašė Nykštukas – pirmokams jau pažįstamas bičiulis, visada prieš dideles šventes nepamirštantis pasveikinti vaikų.

(Plačiau...)

Pasakų diena Seredžiuje (0)

Nėra vaiko, kuris nemėgtų pasakų. Todėl gruodžio 2 d. visos pamokos Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko viena tema „Vaikai kuria pasakas“.

(Plačiau...)

Dviračiais į Skirsnemunę (0)

Saulėto rudens penktadienio pavakare surengėme dviračių žygį – panemune turėjome pasiekti Skirsnemunę. Nesitikėjome, kad taip toli nuvažiuosime, bet mums pavyko.

(Plačiau...)

Smalsučių dirbtuvėlėje – kalnai norų ir idėjų (0)

Juk pastebėjote, vaikai, kiek daug portretų aš turiu – kiekviename laikraštyje vis kitą. Žiūriu ir gėriuosi, negaliu išsirinkti gražiausio – visuose aš kitoks ir visi man patinka. Tikiuosi, kad jums, vaikai, irgi? Nuvykau susipažinti su dailininkais, kurie mane nupiešė – tai Antano Sodeikos meno mokyklos II klasės mokiniai ir jų mokytoja Inesa Bosaitė. Pasirodo, tie piešiantys vaikai domisi ne tik daile, bet ir daugybe kitų visai kitokių dalykų – tikra smalsučių dirbtuvėlė!

(Plačiau...)

Pramogos „Lokės pėdoje“ – jėga! (0)

Susėdome į autobusą ir išriedėjome į „Lokės pėdą“ Jonavos rajone. Norėtume pasidalyti savo įspūdžiais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook