Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Į Palangą, miško bičiuliai! (0)

Šis rytas kaip tik keliauti į Palangą, vasaros sostinę! Nors kelionė atrodo ilga, bet mums, Raudonės pagrindinės mokyklos jauniesiems miško bičiuliams, tikrai neprailgs.

(Plačiau...)

„Boružiukai“ pamojavo išskrendantiems paukščiams (0)

„Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupės vaikučiai – patys mažiausi gamtos draugai, jaunieji miško bičiuliai. Jurbarko miškų urėdija „boružiukams“ ir jų auklėtojoms Elenai Urbonavičiutei ir Ingai Krikštanienei padovanojo ekskursiją į Ventės ragą. Su vaikais važiavo ir jų tėveliai, kiti „Ąžuoliuko“ bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Lenkijoje – holokausto pėdsakais (0)

2011-ieji Lietuvoje paskelbti holokausto aukų atminimo metais. Įvairiais renginiais pagerbiamos holokausto aukos, žydų gelbėtojai ir žmonės, kovoję prieš nacizmą. Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinėje mokykloje taip pat vyko tokie renginiai, istorijos ir literatūros pamokos. Rugsėjį septyni mokiniai buvome pakviesi vykti į Lenkiją. Ekskursijos tema buvo holokaustas. Kelionę surengė Lietuvos jaunimo turizmo centras, kurio organizuojamuose konkursuose aktyviai dalyvaujame.

(Plačiau...)

„Lugnės“ dainelės prezidentui (0)

Kai mažieji šimkaitiškiai suguža į mokyklos salę ir sustoja scenoje – visų veiduose žydi šypsenos. Ir kaip gi kitaip: jei mėgsti dainuoti ir šokti, negali būti paniuręs.

(Plačiau...)

Saldainiai – skanu, o daržovės – sveika! (0)

Į klausimą, kas skaniau – daržovės ar saldainiai, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pradinukai atsakymą išpyškino bematant: saldainiai gal ir skanu, bet krimsti morką – skaniau ir sveikiau. Mažieji smalininkiečiai mėgsta vaisius ir daržoves, nes jų mamos moka paruošti skaniausių daržovių valgių, o mokytojos vaikams surengė smagią ir įdomią Rudenėlio šventę.

(Plačiau...)

Eina rudenėlis takučiu, neša dovanėlių ant pečių (0)

Vieną saulėtą rudens dieną „Ąžuoliuke“ apsilankė puošni ir turtinga viešnia – Teta Rudeninė. Ji atnešė gausybę skanių dovanėlių ir daug linksmybių, nes darželyje-mokykloje jos laukė visi vaikučiai – rudeniškai pasipuošę, išmokę eilėraščių, dainelių ir šokių.

(Plačiau...)

Vaikai statė Jurbarko rotušę (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami respublikinio konkurso „Jurbarko rotušė“ piešiniai. Jurbarko savivaldos 400 metų jubiliejaus proga konkursą surengė krašto muziejus, o vaikai iš Lietuvos mokyklų aktyviai jame dalyvavo.

(Plačiau...)

Skrenda karpinių paukšteliai (1)

Paukštį, gėlę, medį gali nufotografuoti, nupiešti, bet gali ir iškarpyti iš popieriaus. Kas gražiau? Rimantė Lapinskaitė ir Domantas Pocius truktelėjo pečiais – sunku pasakyti. Tačiau jiedu keletą metų lankė karpinių būrelį ir tikrai žino, jog karpyti iš popieriaus – labai smagu, o karpinių paukščiai skrenda kaip tikri, o gal net ir čiulba.

(Plačiau...)

Žolynų kilimas – tai išsaugota vasara (0)

Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad ne vienas vaikas būtų norėjęs sustabdyti vasarą, o labiausiai atostogas (gal jie nežino, kad viskas, kas per ilgai tęsiasi, tampa nuobodu). Tačiau vargu ar kas yra išradęs būdą suturėti atostogas pačiame jų gražume? O būdą, kaip išsaugoti vasarą, kad galėtum jos spalvomis ir kvapais grožėtis net šalčiausią žiemą, surado Raudonės vaikų dienos centro lankytojai. Netikit? Savo akimis mačiau ir jums viską papasakosiu.

(Plačiau...)

Pro klasės langą žiūri voveraitė (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pirmokai – drąsūs ir šnekūs, linksmi, ir jų visiškai negąsdina, kad į mokyklą kasdien reikės eiti daug metų ir išmokti daugybę dalykų.

(Plačiau...)

Mokykloje užaugs dideli (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos pirmokai jau pačią pirmąją rugsėjo dieną suprato, kaip labai mokykla jų laukė – taip pat, kaip ir jie nekantravo tapti pirmokais.

(Plačiau...)

Linksmoji futbolo mokykla (0)

Kur tai matyta, kad atostogoms tik persiritus į antrąją pusę vaikai eitų į mokyklą? kad per pamokas nedirsčiotų į laikrodį laukdami pertraukos, nes nei skambučio, nei pertraukų šioje mokykloje – nėra. nes tai linksmoji futbolo mokykla – sakė mokytojai, o mokiniai patvirtino tai plačiomis šypsenomis. Linksmoji futbolo mokykla rugpjūtį buvo įsikūrusi Seredžiuje.

(Plačiau...)

Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke“ (0)

Jurbarko darželis-mokykla „Ąžuoliukas“ yra vienintelė rajone ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri dirba ir vasarą. Net pačiomis karščiausiomis atostogų dienomis čia išgirsi krykštaujant vaikus, besimėgaujančius vasaros malonumais – jie maudosi, sportuoja, piešia, seka pasakas... Mažųjų atostogos „Ąžuoliuke” linksmos ir šiltos.

(Plačiau...)

Stovykla prie Baltijos jūros – pati įspūdingiausia (0)

Viešvilės vaikų globos namų „Nykštukų“ šeimynos ugdytiniai šią vasarą prisimins kaip ypač įdomią, nes jie pirmą kartą atostogavo Šventosios kurorte prie Baltijos jūros. Stovykloje „Ten, kur saulę nusineša jūra“ mažieji patyrė nepamirštamų įspūdžių, veidukus papuošusių šypsenėlėmis, skardenusių džiaugsmingu juoku, o širdeles pripildžiusių tyros laimės.

(Plačiau...)

Linkiu vasarą aplankyti Trakus! (0)

Vieną saulėtą rytą Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos ketvirtos klasės mokinukai su savo mokytoja Zita Ambrakaitiene autobusu išvykome į Trakus.

(Plačiau...)

Pėstute apvaikščiojom Smalininkus (0)

Mūsų klasė birželio mėnesį keliavo į Smalininkus. Nuvažiavome autobusu iki Pašvenčio kaimo. Po to pėstute vingiuotu miško takeliu ėjome Šventosios upelio pakrante į Antšvenčių kaimą. Ankstų rytą girdėjome, kaip garsiai gieda, čiulba, čerškia, kleketuoja paukščiai, traška, braška medžių šakos ir šnara lapeliai. Priėjome seną medinę trobelę. Tai dailininkės Lidijos Meškaitytės tėviškė.

(Plačiau...)

Kaip skautai laižė medų ir draugavo su lietumi (0)

Liepos pradžioje „Medaus slėnis“ Panemunių regioniniame parke dūzgė tarsi bičių avilys, nors ne bitės tame gražiame gamtos kampelyje įsikūrė. Visą savaitę čia stovyklavo skautai – ūžė, skardeno, krykštavo ir džiaugsmingai savo rimtą skautišką veiklą vykdė.
Kadangi skautus jau seniai pažįstame kaip linksmus ir draugiškus vaikus, o medų irgi mėgstame, tad eime, vaikai, kartu su skautais pastovyklauti!

(Plačiau...)

„Mikučio“ vasara – nuo siaubo istorijos iki sakmės apie pasaulio sukūrimą (0)

Jau ne pirmus metus lietuvių liaudies tradicijas puoselėjantiems vaikams folkloro kolektyvų vadovės rengia vasaros stovyklą „Mikutis“. Šią vasarą stovyklautojai savo palapines pasistatė ir smagiai šoko Klangiuose, Irmos ir Airido Svetlauskų kieme.

(Plačiau...)

Tūkstančiai pienių žiedų (0)

Gegužės vienuoliktoji tapo neeiline diena Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos pradinių  klasių mokiniams. Nuo pat ankstyvo ryto mums  šypsojosi saulė ir kvietė nuveikti ką nors neįprasto, malonaus.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ startas olimpiniame festivalyje (0)

Ypatinga diena „Nykštuko“ priešmokyklinės grupės vaikams buvo kelionė į pirmąjį Lietuvos ikimokyklinių įstaigų auklėtinių olimpinį festivalį Kaune. Ąžuolyno parke susirinko daugybė vaikų ir jų tėvelių. Visi išsirikiavo prie Dariaus ir Girėno paminklo ir buvo paskelbtas olimpinio festivalio atidarymas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook