Futboliukas – mažas futbolo broliukas

Futboliukas – mažas futbolo broliukas (0)

2009-02-27

Jei manote, kad futbolas žaidžiamas tik dideliame stadione lauke, klystate – kiekvienas „Nykštuko" darželinukas patvirtintų, kad galima šį žaidimą žaisti ir sporto salėje. Tiesa, tai tik futboliukas, bet jis – didžiojo futbolo brolis, ir žaisti jį labai linksma.

Jurbarko lopšelio-darželio „Nykštukas" vaikai žino, kad norint būti sveikiems ir gražiems reikia mankštintis. Jiems patinka kūno kultūros pamokėlės, judrieji žaidimai ir plaukioti baseine. Neseniai „nykštukai" išmoko žaisti futboliuką ir taip pamėgo šį žaidimą, kad dabar darželyje - bene šimtas futboliukininkų.
Sausio gale „Nykštuke" buvo graži futboliuko šventė. Šventę pradėjo spalvingos mažosios šokėjos. Paskui - rimtų dėdžių sveikinimai. Kodėl jie taip džiaugėsi „Futboliuko" švente? Pasirodo, ir Jurbarko seniūnas, ir Kūno kultūros ir sporto centro direktorius, juo labiau – Lietuvos futbolo federacijos atstovas ir Nacionalinės futbolo akademijos direktorius patys mėgsta futbolą. Vaikams buvo smagu pažiūrėti, kaip tie kostiumuoti dėdės spardė mažą futboliuko kamuolį, mat neatsispyrė pagundai sužaisti kėlinuką.
Bet pirmiausia žaidė „Nykštuko" rinktinė – Radvilė Bendžiūtė, Meida Juškaitė, Monika Jarašiūnaitė, Mantvydas Šulcas, Julius Liaudenskis, Deividas Žemaitaitis, Paulius Karpavičius, Tomas Martišius, Deividas Urniežius, Remigijus Mankus, Deividas Zambacevičius ir Airidas Krakauskas. Pasidaliję į žaliųjų ir geltonųjų komandas su trenere Jolita Treiniene priešakyje drąsiai įžygiavo į aikštelę, pasimankštino apšilimui – kaip visi rimti sportininkai ir pradėjo kovą. Pirmąjį įvartį įmušė žalieji. O paskui raudonas nykštukas vos spėjo keisti skaičius rezultatų lentelėje, salėje skardėjo teisėjos švilpukas ir aistruolių „įvartį, įvartį!", o žiūrovai vos spėjo akimis nardyti paskui žaidėjus. Įvarčių buvo daug, o dar daugiau linksmybės, azarto ir džiaugsmo.
Visus žaidėjus apdovanojo Lietuvos futbolo federacijos, kurios organizuojamame „Futboliuko" projekte kartu su dar 23 Lietuvos švietimo įstaigomis dalyvauja „Nykštukas", vadybininkas Vaidotas Rastenis. O Nacionalinės futbolo akademijos Kaune direktorius Raimondas Statkevičius, kuris vaikystėje lankė darželį Jurbarke, buvo gyvas pavyzdys, kaip pamėgęs futboliuką gali tapti tikru futbolininku.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook