Kartu laimingi laukiame Kalėdų

Kartu laimingi laukiame Kalėdų (0)

2017-12-22

Dainuodami „Greitai sukas metų ratas...“ Raudonės mokyklos salėje mes pradėjome adventinį rytmetį, belaukdami gražiausios metų šventės – Kalėdų. Rytmetyje kartu buvo mūsų tėveliai, mokytojai, Raudonės „Carito“ moterys, dienos centro darbuotojos. Visiems buvo smagu sulaukti mokykloje Veliuonos parapijos klebono. 

Mažieji priešmokyklinukai puošė advento vainiką žaliomis eglių šakelėmis, linkėdami vilties, vyresnieji dailino kankorėžiais ir obuoliais, linkėdami šilumos ir skalsos. „Carito“ moterys puošė vainiką žaisliukais ir linkėjo svajonių išsipildymo, tėveliai dėliojo riešutus ir linkėjo visiems sveikatos, o dienos centro moterys linkėjo, kad netrūktų skanėstų, ir papuošė vainiką saldainiais!

Mūsų mokytojos, mokyklos direktorius advento vainiką padabino pačiais gražiausiais lietuviškais žodžiais.

Caritietės priminė, kas yra šventės laukimas, padovanojo mums po angelėlį.

Mums labai patiko, kai klebonas įteikė saldžią dovanėlę, kurią mes saugiai padėjome į skrynelę ir vaišinsimės tik per Kalėdų eglutės šventę. Tada klebonas uždegė pirmąją advento žvakę, o mes pagiedojome giesmelę.

Paskui dainavome daineles, žaidėme, deklamavome. Padainavę apie angeliukus, linkėjome visiems ramybės, tiesių kelių, vilties, laimės, užuojautos, svajonių išsipildymo. O mūsų mokytojos pakvietė visus adventinio rytmečio dalyvius prie arbatos puodelio.

Mums labiausiai patiko, kad visi susirinkę buvome laimingi ir labai laukiantys Kalėdų.

Evaldas Kuncius, 4 kl.,

Justina Kunciutė, 2 kl.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook