Miuziklas – didelis džiaugsmas

Miuziklas – didelis džiaugsmas (0)

2018-06-22

Ilgai repetavę mokslo metų pabaigai Juodaičių pagrindinės mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai pastatė miuziklą. „Labai smagu apjungti daug sričių ir daug vaikų“, – tvirtina muzikos mokytoja Danutė Aleksienė, dirigavusi ne tik chorui, bet ir visam spektaklio kūrimui.

Juodaičių mokykloje parodyta Neringos Lapinskienės „Fėjų pasaka“. „Vaikai vaidino, dainavo, šoko, grojo. O svarbiausia – džiaugėsi“, – sako mokytoja D. Aleksienė. Džiaugsmo buvo geras pusmetis, nes tiek laiko truko miuziklo kūrimas.

Didžiausias darbas teko chorui – reikėjo išmokti 6 dainas ir 4 šokius. Trečiokai ir ketvirtokai mokėsi groti netikėčiausiais instrumentais – puodeliais ir šaukštais, mat miuziklo veiksmas sukosi aplink karališkąją virtuvę.

Pagrindinius vaidmenis atliko ketvirtokai. Fėjas vaidino Rugilė Budaitė, Sniegė ir Justė Svirnelytės, Evelina Kindurytė, Deimantė Giedraitytė. Solo partijas dainavo Saulė Skridlaitė – Raudonkepuraitės dainą, Marius Šikšnys – Batuoto Katino, Urtė Pranytė – Mergaitės su knyga, Pijus Barišauskas – rokerio Žako.

Į smagų kūrybinį darbą įsijungė mokytojos Raimonda Andrikienė, Laimutė Neverdauskienė, Mireta Gudavičienė, dramos būrelio vadovė Sandra Paulauskienė, dekoracijas darė Kristinos Budrikienės vadovaujamas dailės būrelis. Prisidėjo ir vaikų tėveliai – siuvo drabužius ir kepė pyragus, nes spektaklyje buvo kepyklėlė ir personažai gardumynais vaišino visus žiūrovus. Į pagalbą suskubo ir buvęs šios mokyklos mokinys Karolis Mickus – jis maketavo skelbimą ir bilietus.

Įėjimas į miuziklą kainavo vieną saldainį – ir visi bilietai buvo išpirkti. O po premjeros reikėjo tuos saldainius suvalgyti, tad visi sėdėjo, šnekėjosi ir vėl džiaugėsi.

„Dirbti komandoje – labai smagu! Linkiu visiems mokytojams, ne tik dirbantiems su pradinukais, suburti komandą, integruoti visus dalykus, žvelgti kūrybingai – produktas tuomet būna skanesnis ir pamokos įdomesnės“, – sakė miuziklo kūrimo iniciatorė D. Aleksienė. Turbūt Juodaičių mokyklėlė dar ne kartą suskambės muzikiniais spektakliais ir kūrybos džiaugsmu.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook