Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Olimpinė „nykštukų“ savaitė

Olimpinė „nykštukų“ savaitė (0)

2019-11-13

Spalio 21-25 d. „Nykštuko“ vaikų lopšelyje-darželyje vyko olimpinė sporto savaitė, skirta ne tik aktyviam judėjimui, bet ir olimpinėms vertybėms ugdyti. 

Per sveikatos pamokėles pedagogai ir tėveliai savanoriai vaikams pasakojo apie olimpinius žiedus, olimpines sporto šakas, Lietuvos olimpiečius. O spalio 24 –ąją priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kartu su darželio svečiais – Vytauto Didžiojo progimnazijos pirmokais, buvo pakviesti į orientavimosi sporto žaidynes „Surask olimpinius žiedus“.

Renginys prasidėjo smagia mankšta, kiekviena komanda išsitraukė olimpinių žiedų spalvų juosteles. Vaikams buvo priminta, kad olimpinėse žaidynėse vyrauja kilnus elgesys, pagarba varžovui, draugystė, gražus sportinis bendravimas ir bendradarbiavimas.

Komandos išsiskirstė po darželio teritoriją entuziastingai nusiteikusios atlikti sportines užduotis. Kartu su komandų vadovais ir žaidynių instruktoriais vaikai atsidūrė žaismingoje orientavimosi užduočių fiestoje. Žaidimai, estafetės reikalavo vikrumo, veržlumo ir dėmesio koncentracijos.

Orientavimosi varžybas keitė kūrybinė-meninė veikla „Kamuoliukai, kamuoliai“. Juk kamuoliukas yra geriausias vaiko draugas. Tėveliai, treneriai, pedagogai vaikams papasakojo kamuoliuko istoriją ir kūrė kamuolius iš antrinių žaliavų. Pasiūlytos idėjos buvo kūrybiškai įgyvendintos, surengta kamuolių paroda, suteikusi daug džiaugsmo ir mažiems, ir dideliems.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook