Pasipuošę medžiai laukia švenčių

Pasipuošę medžiai laukia švenčių (0)

2010-12-18

Medžius prie Antano Sodeikos meno mokyklos puošniai aprengė Dailės skyriaus mokiniai.

Ar žinojote, vaikai, kad yra tokia tarptautinė Medelių puošimo diena? O aš nežinojau... Atspėkit, kur sužinojau? „Ąžuoliuko“ darželyje-mokykloje! Ne veltui ši įstaiga turi stipruolio medžio vardą.

Gruodžio 3-oji buvo labai graži ką tik prasidėjusios baltosios žiemužės diena. Ypač gražu buvo darželio-mokyklos „Ąžuoliukas“ kieme, kuris įdienojus pilnas prigužėjo vaikų. Saulės zuikučiai žaidė linksmose akutėse, šaltukas žnaibė žandukus ir nosytes, kai „Ąžuoliuko“ vaikučiai kartu su direktore ir visomis auklėtojomis išėjo į kiemą su gausybe puošmenų, kurias patys padarė savo medžiams ir krūmams.
Tądien prie „Ąžuoliuko“ augantys medžiai pasipuošė spalvotomis skraistėmis, girliandomis, kaspinias, žibintais, varpeliais. Medeliai irgi turi širdį ir viską jaučia – kaip jie apsidžiaugė, kai vaikai jų plikas be lapų šakas apkabinėjo puošmenomis. Nuo pavasario žaluma, o rudenį auksiniais lapais džiuginę visų akis, baltą žiemą vaikų papuošti medžiai laukia Kalėdų.
Gruodžio pradžioje medžius savo kieme papuošė ir Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai kartu su mokytoja Inesa Bosaite. Sodeikiečiai dailininkai savo akciją pavadino „Aprenkime medžius“. Kad medžiams nebūtų šalta, jie pasiuvo prijuosčių, švarkelių, suknyčių ir kitokių gražių ir šiltų rūbų medžiams – taip aprengtiems jiems nebaisūs speigai nei pūgos.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook