Stovyklaudami vėrėme karolius ir keliavome

Stovyklaudami vėrėme karolius ir keliavome (0)

2009-07-15

Raudonės pagrindinėje mokykloje devintą vasarą veikė poilsio stovykla ,,Žiburys", kurioje ilsėjosi priešmokyklinės ir 1-5 klasių mokiniai.

Labai nudžiugome, kai buvome pakviesti į kūrybinę-meninę stovyklą ,,Žiburys". Dauguma mažųjų mūsų draugų stovykloje buvo pirmą kartą, o mes jau žinojome, kad čia bus galima ne tik smagiai pailsėti, bet ir daug išmokti, sužinoti, pakeliauti.
Stovyklos vadovė A. Staponienė supažindino mus su stovyklos veikla, saugumo reikalavimais, priminė, kad visi turime būti linksmi, draugiški, kūrybingi.
Mokėmės dainuoti savo stovyklos dainą. Mokytoja G. Montvilienė papasakojo, ką darysime iš audinio, o mokytoja S. Reilienė papasakojo ir parodė, ką galima nuvelti iš vilnos. Pasidalijome į dvi grupeles ir kibome į darbą. Daugeliui viskas buvo nauja, tačiau su dideliu įdomumu siuvome, siuvinėjome servetėles su karoliukais ir spalvotais siūlais, mokėmės velti vilną ir sausu, ir šlapiu būdu, nekantriai laukdami rezultato. Visi džiaugėmės nuveltomis apyrankėmis, gėlėmis, o daugiausia darbo pareikalavo karolių vėlimas ir suvėrimas. Mūsų darbelius visi galės pamatyti rugsėjo pirmąją.
Labai nekantriai laukėme išvykos po savo gimtąjį kraštą. Aplankėme Seredžiaus pagrindinėje mokykloje esantį muziejų, Belvederio rūmus, klausėmės pasakojimo apie sūrinę, grožėjomės apylinkių vaizdais nuo Palemono piliakalnio, apžiūrėjome P. Cvirkos tėviškę ir klausėmės linksmų istorijų apie rašytojo vaikystę, o Veliuonoje užkopėme ant Ramybės kalno, aplankėme Veliuonos krašto muziejų. Čia dar kartą prisiminėme rašytoją P. Cvirką, pabuvome klasėje, kurioje jis mokėsi, ir apžiūrėjome savo ir draugų piešinius, nupieštus rašytojo jubiliejui.
Netruko prabėgti linksmos ir kūrybingos dienos stovykloje. Labai norėtume ir kitą vasarą stovyklauti, išmokti naujų darbelių, smagiai praleisti laiką su draugais, pakeliauti po gražias Lietuvos vietas.

Aistė Steponavičiūtė
5 klasės mokinė,
Karolina Klimavičiūtė
2 klasės mokinė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook