Tradiciniame turnyre – du smagūs finalai

Tradiciniame turnyre – du smagūs finalai (0)

2018-01-27

Tradicinį kalėdinį stalo teniso turnyrą treniruotes lankantiems Smalininkų TVM specialiojo skyriaus vaikams surengė sporto klubas ,,Pirmasis setas“. Dvejuose pogrupiuose rungtyniavo 10 žaidėjų. 

Turnyre teisėjavo treneriai Jolita ir Arūnas Štrimai, o taškus skaičiuoti pagelbėjo klubo nariai – Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos mokiniai ir gimnazistai.

Sužaidus pogrupiuose, pagal pajėgumą moksleiviai pasiskirstė į dvi grupes ir žaidė dviejuose finaluose. Mažajame finale nė vienos kovos nepralaimėjo Dovydas Krakauskas, antrąją vietą užėmė Vygantas Jasas, trečią – Smalininkų TVM mokinys, pirmus metus žaidžiantis tenisą Dovydas Švelnys.

Pagrindiniame finale žaidė stipriausieji – dvi mergaitės ir du vaikinai. Jauniausia finalistė Viktorija Petkūnaitė tapo ketvirta, Gytis Kontrimas užėmė trečią vietą, Karolina Juknelytė – antrą. O kalėdinio turnyro nugalėtoju tapo Aurimas Norkaitis.

Visi varžybų dalyviai apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis, o prizininkai – medaliais ir statulėlėmis.

Treneriai Jolita ir Arūnas džiaugiasi stalo tenisą žaidžiančiais vaikais. „Matydami vaikų sportinį azartą, taktišką ir pagarbų elgesį, mokymąsi ne tik laimėti, bet ir pralaimėti – džiaugiamės. Tikime, kad valandos, praleistos prie žaliųjų stalų, ne tik stiprina fizinę sveikatą, bet ir padeda suvaldyti savo jausmus, nuotaikas, auginti santykius su savimi ir su kitais“, – sakė treneriai ir pripažino, kad sportuojantys vaikai juos įkvepia ir skatina tęsti pradėtą darbą – parodyti vaikams, koks geras žaidimas yra stalo tenisas.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook