Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Aistė susikūrė verslą, kuriam vadovauja klientės (0)

Rudeniškai rengiasi gamta, kitokio rūbo reikia ir žmogui. Drabužių parduotuvėje „Amūras“ ant pakabų – jau pūkinės striukės ir vilnoniai šalikai. Parduotuvės savininkė Aistė MURAŠKINA asortimentą atnaujina ne pagal datą kalendoriuje, o pagal pirkėjų įpročius ir poreikius, kuriuos perprato per devynerius nuosavo verslo metus. Nors būti verslininke nesvajojo, savo pasirinkimu nenusivylė, o per tiek metų susibūręs nuolatinių pirkėjų ratas, vis pagausinamas naujokų, rodo, kad viskas gerai.

(Plačiau...)

Medunešio šventė baigėsi – bitelės ruošiasi žiemoti (0)

Jurbarko bitininkus vienijančios draugijos „Nektaras“ nariai liepos pabaigoje dalyvavo respublikinėje bitininkų šventėje Ukmergės r., Užulėnyje, prezidento Antano Smetonos dvare. Susitikimas su bičiuliais – didžiulis malonumas, taip sakė „Nektaro“ pirmininkė Nijolė Radavičienė, papasakojusi ne tik apie šventes, bet ir apie kasdienius darbus bityne, o jie – ne tik medaus kopinėjimas.

(Plačiau...)

Spiginant saulei į aruodus parkeliavo lietuje brendę grūdai (0)

Rugpjūčio saulė ypač džiugino tuos, kurie rugius pjauna. Nes juk neišskrisi, kaip atostogautojai, su savo javais ieškoti javapjūtei palankesnio oro. Jurbarko krašto žemdirbiai šiemet augino daugiau nei 40 tūkst. ha grūdinių kultūrų. Rugiai, beje, tame plote užima visai menkutę dalį – duoną kepsim iš atvežtinių. Ką auginti, reguliuoja kainos, o jų, kaip ir saulės, neužsisakysi, todėl net iškūlę žemdirbiai dar nežino, ką ir kiek uždirbo. Su Jurbarko r. ūkininkų sąjungos pirmininku Raimundu JOVARAUSKU ir jaunuoju ūkininku Ryčiu ANDRIULAIČIU ir nekalbėjom apie uždarbį, bet apie gražiausio žemės darbo džiaugsmus ir rūpesčius.

(Plačiau...)

Skaitmeninių sąskaitų tvarkymas jūsų versle (0)

Šiandieninėje rinkoje gausu bendrovių, kurios siūlo skaitmenizuotas ir automatizuotas buhalterinės apskaitos platformas. Šios platformos suteikia galimybę išvengti didelių laiko sąnaudų. Verslas, kuris naudojasi buhalterinės apskaitos tvarkymo platformomis, gali lengviau susitelkti į savo pagrindinę veiklą ir taip efektyviau valdyti visus su įmonės plėtrą susijusius klausimus.

(Plačiau...)

Justės švenčių namuose pildomos gražios svajonės (0)

Neretai iš darbuose, vaikų auginime įsisukusių moterų galima išgirsti skundus, kad visai nebelieka laiko poilsiui ir sau. „Nelabai suprantu to pasakymo. Mano laikas sau – čia, darbe. Aš mėgaujuosi kiekviena akimirka, kai matau laimingus klientų veidus“, – sako Justė Rudzevičienė, vos prieš savaitę feisbuke paskelbusi apie atvertą naują studiją – „Justės švenčių namus“.

(Plačiau...)

Įmonės sėkmė – pamatuotos ambicijos ir darni komanda (0)

Viena žinomiausių ir sėkmingiausių Jurbarko įmonių – UAB „Manvesta“ sausio pabaigoje paminėjo 25 metų jubiliejų. Koks buvo įmonės ketvirčio amžiaus kelias ir kur jis toliau veda įmonę, kalbamės su bendrovės administracijos vadove Agne ČYŽIENE.

(Plačiau...)

Nuo šeimos versliuko – iki stambios įmonės (2)

Nuo smulkaus šeimos versliuko, kai pats direktorius kalė sofų rėmus, jo pavaduotoja, matematikos mokytoja siuvo apmušalus, o gaminius patys vežiojo po turgus, iki solidžios, tarptautinėse rinkose vertinamos prabangių minkštų baldų gamybos įmonės. Tokį kelią per ketvirtį amžiaus nuėjo Šakių UAB „Lauksva“ ir įrodė, kad atkakliai dirbant ir provincijoje galima sukurti didelį lietuviško kapitalo verslą.

(Plačiau...)

Prekybos vietų nustatymas kelia aštrias diskusijas (1)

Gegužės pabaigoje vykusiuose savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose tarybos nariams buvo pateikta informacija apie numatomas įteisinti prekybos vietas mieste ir seniūnijose. Iki šiol, pasak Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus, prekybos vietos buvo įteisintos gana padrikai, įvairiais dokumentais, todėl nuspręsta tai padaryti vienu sprendimu

(Plačiau...)

Investuotojai atranda Klausučius (1)

Seredžiaus seniūnijai priklausantys Klausučiai sulaukia vis daugiau investuotojų dėmesio – patogioje vietoje, 50 km nuo Kauno įsikūrusioje gyvenvietėje naujam gyvenimui ketinama prikelti jau antrą griūvantį pastatą, kuriame kažkada buvo įsikūrusi tarybinio ūkio administracija.

(Plačiau...)

Užkandinė prie žuvitakio – tai, ko trūko Viešvilei (2)

Išsiruošus ekskursijon ar su reikalais po Lietuvą patartina dėl viso pikto įsidėti sumuštinių dėžutę, bet važiuojantiems į ar per Viešvilę to daryti nereikia. Jolantos Lakickienės ir Giedrės Lukošienės atidaryta viešojo maitinimo įmonė yra būtent tai, ko trūko ne tik Viešvilei, bet trūksta daugeliui ir mūsų rajono, ir visos šalies miestelių.

(Plačiau...)

Verslo ir kaimo rėmimo fondai tuštėja labai skirtingai (0)

Jurbarko r. savivaldybėje veikia du – Smulkiojo verslo ir Kaimo rėmimo fondai, į kuriuos paramos gali kreiptis rajono gyventojai. Iki praėjusių metų abu fondai negalėjo pasigirti populiarumu tarp prašytojų, tačiau pernai metų fondų veiklos ataskaitos parodė jau visai kitus rezultatus. Verslininkai jiems skirtą fondą beveik visai ištuštino, o kaimui skirtais pinigais pasinaudojo tik keli ūkininkai.

(Plačiau...)

Verslą gelbsti tiesioginės transliacijos (2)

Pavasarinis karantinas pernai ir nuo praėjusio rudens tebesitęsiantis šiemetinis gerokai sugadino reikalus smulkiesiems verslininkams. Tačiau laukti, kol galės vėl įprastai dirbti, nusiteikę ne visi. Dalis jurbarkiečių išnaudojo socialinius tinklus – rengia tiesiogines vaizdo transliacijas ir taip pardavinėja prekes. Kitiems tai padėjo ne tik išgyventi, bet dar labiau išplėtoti verslą.

(Plačiau...)

Kartu su sargu grįš ir laivai? (2)

Kalbos apie Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos plėtrą ar bent tinkamą priežiūrą lyg vėjo pučiama bangelė – tai pakyla, tai vėl tuščiai atsimuša į krantą. Ir savo poreikiams laivelius įsigijusių jų savininkų, ir su laivais verslą siejančių laivavedžių pageidavimai nėra dideli, tačiau savivaldybė geras permainas žada tik etapais.

(Plačiau...)

Grožis tapo atgaliniu bilietu į Lietuvą (0)

Antakių meistrė Julija KALINAUSKIENĖ puikiai žinoma daliai Jurbarko ir Tauragės moterų. Jau trejus metus ji dailina klientes. Tačiau šiandien ji džiaugiasi ne tik tauragiškių ir jurbarkiečių, bet ir platesniu pripažinimu – neseniai Julija tapo tarptautinio konkurso nugalėtoja.

(Plačiau...)

Paštas ant ratų – į kiekvienus namus (2)

Kai buvo paskelbta, jog miesteliuose nebeliks pašto skyrių, gyventojai sunerimo – pašto paslaugos reikalingos visiems, tačiau dabar tik džiaugiasi laiškininkų sulaukiantys namuose. Paštas tapo mobiliu, o Lietuvos pašto logotipu pažymėti automobiliai kasdien važiuoja ir Jurbarko rajono keliais, pasiekdami net atokiausiuose vienkiemiuose gyvenančius žmones. Po Šimkaičių seniūniją pašto automobilį vairuoja laiškininkė Ilona Zajankauskienė, mielai sutikusi vieną rytą šalia savęs pasisodinti „Šviesos“ korespondentę.

(Plačiau...)

Pakelių turgeliuose – darbo nevengiantys žmonės (0)

Nusipirkti daržo, sodo ir miško gėrybių galime ir pakelėse – važiuodami per Lietuvą tokių prekiautojų tai vienur, tai kitur sutinkame. O mūsų rajone didžiausias pakelės turgelis – Pašventyje. Sąlygos čia ne tokios geros, kaip stacionarioje turgavietėje, bet prekiautojai – dažniausiai prie menkos pensijos ar pašalpos prisiduriantys žmonės, taip įpratę, o pirkėjai žino, kad grybai ir uogos čia – tiesiai iš miško.

(Plačiau...)

Konkurencija dėl pastato. Kokį kelią rinktis? (2)

Buvusių vaikų globos namų pastatas Viešvilėje po vaikų globos įstaigos „Skalvija“ institucinio pertvarkymo perduotas VĮ Turto bankas vis dar stovi tuščias, tačiau jau dabar jo nori dvi organizacijos, deklaruojančios tą pačią veiklą – senelių globą ir slaugą, tačiau dirbančios skirtingais metodais. Savivaldybės vadovų ir tarybos valia nulems, kuriems paslaugų teikėjams bus sudarytos sąlygos ateiti į Viešvilę.

(Plačiau...)

Modernus braškynas tapo jaunos šeimos hobiu (0)

Viešviliečiai Donata ir Vaidas Rimkai savo ūkio braškes prekiauja nuo gegužės vidurio, nes jos noksta šiltnamyje, o skynė ir ragavo dar anksčiau, nes pirmosios – sūnui Nojui ir patiems paskanauti. Braškyną Rimkai pasisodino prieš penketą metų, ir braškių verslas jaunai šeimai tapo hobiu: juk kai svarbiausia – ne kuo daugiau, bet kuo įvairiau, įdomiau ir kokybiškiau, darbas yra tikras malonumas.

(Plačiau...)

Jaunoji karta gaivina užmirštas tradicijas (1)

Jurbarke su šeima įsikūręs dar 30 – ies neturintis Gaudas Giedraitis jau senokai tvirtai apsisprendė kurti savo verslą. Prieš gerą dešimtmetį jaunas vyras susidomėjo vyndaryste, tačiau užsiimti vyno gamyba Lietuvoje kol kas sudėtinga. Daug žinių apie vyną ir jo vartojimo kultūrą sukaupęs jurbarkiškis šiuo metu rengia paskaitas ir savo patirtimi dalijasi su tuo besidominčiaisiais.

(Plačiau...)

Užimtumo tarnyba didina įsidarbinimo galimybes (0)

Sausis – ne tik naujo pradžia, bet ir praėjusių metų darbų susumavimas. Nes rezultatas – atskaitos taškas žengiant į priekį. 2019-ųjų rezultatu pasidžiaugė Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Jurbarko skyriaus vedėja Rita Kliukienė. Pasak jos, optimistiškai nuteikia darbdavių bei darbo ieškančių žmonių aktyvumas, taip pat – tarnybos specialistų pažangesni ir į kiekvieną klientą orientuoti darbo principai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook