Verslo takas

Verslo takas

Ūkininkų pinigus pūdo nesilaujantys lietūs (0)

Pasak ūkininkų, jų pinigai guli laukuose, tik kaip juos pasiimti? Tai pats svarbiausias klausimas žemdirbiams. Mat javapjūtė šiemet pavėlavo, o jos pradžia - ne tokia sklandi, kaip tikėtasi. Grūdų supirkimo kainos šiemet žemdirbiams palankios, o praėjusią savaitę jos dar padidėjo, tad ūkininkams brangi kiekviena giedros valanda.

(Plačiau...)

Smalininkų senelių globos namai atveria duris (2)

Naujam gyvenimui prikelta senoji Smalininkų ligoninė nė iš tolo neprimena prie pagrindinės miestelio gatvės stovėjusio aptriušusio mūro. Ir vietinių, ir svečių akį traukia gražus pastatas, kuriame įdomius veiklos planus puoselėja UAB „Johinta", ketinanti čia įrengti senelių globos namus.

(Plačiau...)

Į sąskrydį – ir ilsėtis, ir rimtai pasikalbėti (0)

Liepos 21 d. smulkieji verslininkai ir prekybininkai rinkosi į tradicinį sąskrydį. Dvi dienas Karpynėje (Raseinių r.) netilo šurmulys - rimtas kalbas keitė smagus pavakarojimas, sporto varžybos, o laimikiu džiaugėsi ne tik žvejai, bet ir visi savo darbu sugavusieji sėkmę.

(Plačiau...)

Verslininkų organizacija bando išjudinti visuomenę (0)

Pirmadienį Jurbarko verslininkų organizacija sukvietė dalies nevyriausybinių organizacijų atstovus pasikalbėti apie jau įgrisusią, bet kol kas niekaip nesprendžiamą Jurbarką ir aplinkines gyvenvietes kankinančios smarvės temą. Kantrybė trūko, kai net liepos 6-ąją, Valstybės dieną, prie gražios ir prasmingos laužų akcijos panemunėj „Dainių" kiaulininkystės kompleksas prisidėjo smarvės gūsiais.

(Plačiau...)

Žūklė – ir pomėgis, ir šeimos verslas (0)

Bene visi užkietėję Jurbarko žvejai pažįsta Edgarą Baužą - tokį pat azartišką žveją, o kartu ir verslininką, prekiaujantį žvejybos reikmenimis. Neseniai prie Jurbarko autobusų stoties buvusioje sėklų parduotuvėje E. Bauža pradėjo prekiauti žvejybos reikmenimis, tad ne vieno žvejo kelias prie laimikiu viliojančio vandens dabar prasideda čia - parduotuvėje „Pas Edgarą".

(Plačiau...)

Verslui – leidinys ir dokumentinis filmas (0)

Jurbarko rajono verslą pristatys naujas leidinys ir dokumentinis filmas, pasakosiantis apie galimybes dirbti, gyventi ir ilsėtis. Tokį projektą įgyvendina Jurbarko verslo informacijos centras, liepos 19-23 d. rengsiantis darbo grupės ir verslininkų susitikimus.

(Plačiau...)

Raketinės bazės griuvėsiai – valstybės turtas (0)

Aukščiausioji valstybinio audito institucija - Valstybės kontrolė kasmet pateikia išvadą, kad valstybė neteisingai apskaito savo turtą ir dėl to nežino tikrosios jo vertės.
Pavyzdžių toli ieškoti nereikia - miškuose netoli Viešvilės sovietų armijos paliktos raketinės aikštelės Krašto apsaugos ministerijos balanse apskaitytos kaip vertingi pastatai, nors realiai jose tėra likę pavojingos griuvėsių krūvos.

(Plačiau...)

Žalgirio maratonas (0)

Praėjusį ketvirtadienį Veliuonoje ant Ramybės piliakalnio susirinkusiems nacionalinių laikraščių ir televizijos kanalų žurnalistams Valstybinio turizmo departamento vadovai pristatė „Žalgirio mūšio kelionių maratoną", skirtą Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms.

(Plačiau...)

„Versli Lietuva“ – kuriantiesiems savo verslą (0)

Gegužės 27-28 d. Vilniuje vykęs verslo skatinimo renginys „Versli Lietuva" kvietė dalyvauti turinčiuosius idėjų ir norinčiuosius pradėti dirbti sau. Pasak Verslo informacijos centro direktorės Gaivos Mačiulaitienės, tai buvo puiki proga išgirsti vertingų patarimų iš verslo pradžios ekspertų.

(Plačiau...)

Konsultavimo tarnyba – ūkininkų verslo partneris (1)

Maždaug kas antrą kaime gyvenančią šeimą maitina žemė, tačiau ūkininkais tampa anaiptol ne visi ją dirbantieji. Šiandienei ūkininkų kartai išaugti ir sustiprėti padėjo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje dirbantys specialistai. Smagu, kad mūsų rajono ūkininkai gali didžiuotis turintys geriausius šalyje konsultantus.

(Plačiau...)

Pilkos varnos įdomios pasauliui nebus (0)

Jurbarko rajono turizmo paslaugų teikėjų organizacija pradeda vasaros sezoną - vakar susitikę kaimo turizmo sodybų savininkai ir paslaugas siūlantys verslininkai drauge plaukė į Nidą pasižmonėti ir aptarti savo verslo reikalų.

(Plačiau...)

Bedarbių skaičių didina valdžios sprendimai (0)

2010-ųjų balandis Jurbarko darbo biržos istorijoje bus rekordinis - užsiregistruoti biržoje ir tapti oficialiais bedarbiais panoro apie 600 rajono gyventojų. Dešimtadalis jų užsiregirtruoti atėjo balandžio 6-ą. Įdomu tai, kad šešiasdešimtuoju tos dienos bedarbiu tapo gimtadienį šventęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Miesto ir verslo dienos suburia ir įkvepia (0)

Nurimus Miesto ir verslo dienų šurmuliui svarstomi ne tik vertinimai, bet dėliojami ir kitų metų planai. Šiemetinė šventė, sutelkusi ne tik mūsiškius verslininkus, bet ir Jurbarko užsienio partnerius, dar kartą įrodė, kaip svarbu bendrauti, pasidalyti patirtimi, atveriančia kelius naujiems sumanymams.

(Plačiau...)

Biržos parama – nauda ir verslininkams, ir bedarbiams (0)

Darbo vietų rajone anaiptol nėra tiek daug, kiek dirbti norinčių žmonių. Bet daugybė rajono gyventojų, pajutusių, kokia sprangi bedarbio duona, džiaugiasi, kad išdrįso peržengti darbo biržos slenkstį ir išgirdo specialistų patarimą keisti profesiją, tobulinti savo kompetencijas. Jurbarko darbo biržai glaudžiai bendradarbiaujant su rajono verslininkais, atsirado daugiau galimybių įsidarbinti.

(Plačiau...)

Darbo biržoje neužsidaro durys (0)

Žinia apie būtinybę mokėti privalomojo sveikatos draudimo mokesčius nedirbančius jurbarkiečius atginė į darbo biržą. Pastarąją savaitę šioje įstaigoje neužsidarė durys - per keturias darbo dienas užregistruoti net 189 nauji bedarbiai.

(Plačiau...)

Dūstančiam verslui – milijoninė mokesčių našta (0)

Kovą valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė daugiausia mokesčių sumokančių Lietuvos įmonių trisdešimtuką. Jau bene dešimtmetis jis beveik nesikeičia - daugiausia mokesčių sumoka degalų, alkoholio, tabako gamintojai, bankai, telekomunikacijų, energetikos įmonės bei didieji prekybos tinklai.

(Plačiau...)

Sunkmetis neįveikė verslininkų noro plėsti įmones (0)

Nuo 2001-ųjų Jurbarke su valstybės parama įgyvendinamos vietinės užimtumo iniciatyvos jau tapo įprastu reiškiniu - kasmet rajone įgyvendinama po keletą projektų, sukuriama nemažai naujų darbo vietų. Verslininkų noro stiprinti ir plėsti savo įmones neįveikė net sunkmetis, todėl Jurbarko darbo biržos vadovai gali tik džiaugtis, kad mūsų rajone iniciatyvų niekada nepritrūksta.

(Plačiau...)

Verslininkai galės pasinaudoti ES parama (0)

Vidaus reikalų ministras pasirašė įsakymą, kuriuo sudaroma galimybė probleminėse teritorijose veiklą plėtojantiems verslininkams pasinaudoti Europos Sąjungos teikiama parama. Jie kartu su gyventojais galės pretenduoti į lėšas daugiabučiams renovuoti.

(Plačiau...)

Svečius viliojome renginiais ir pramogomis (0)

Vasario paskutinį savaitgalį Vilniaus „Litexpo" parodų rūmuose surengtoje tradicinėje sporto ir laisvalaikio parodoje „Vivattur 2010" skambėjo ir Jurbarko vardas. Šįkart į mūsų kraštą parodos lankytojų dėmesį atkreipė ne tik Turizmo informacijos centro darbuotojų dalijami leidiniai ir savo paslaugas pristatantys kaimo turizmo sodybų šeimininkai, bet ir įspūdingas stendas su didžiule Nemuno vingio nuotrauka ir Raudonės pilies vaizdu.

(Plačiau...)

Kooperatiniai bankeliai sunkmečiu pelno nesiekia (0)

Lietuvoje veikiantys užsienio kapitalo bankai kiekvieną mėnesį į varžytines paleidžia maždaug 40 savo klientų turtą. Tuo tarpu lietuviški kooperatiniai bankeliai - kredito unijos dar nė vieno savo kliento nepasmerkė varžytinėms, nors, priešingai nei bankai, paskolų išdavimo kredito unijos pernai nebuvo sustabdžiusios. Sėkmės paslaptis glūdi kreditų unijų esmėje, nes kiekvienas klientas kartu yra ir bankelio narys - savininkas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook