Grožis tapo atgaliniu bilietu į Lietuvą

Grožis tapo atgaliniu bilietu į Lietuvą (0)

2021-02-26

Julija Kalinauskienė tikina, kad grožio specialiste tapti galima tik nuolat mokantis ir kruopščiai dirbant. Asmeninio archyvo nuotr.

Antakių meistrė Julija KALINAUSKIENĖ puikiai žinoma daliai Jurbarko ir Tauragės moterų. Jau trejus metus ji dailina klientes. Tačiau šiandien ji džiaugiasi ne tik tauragiškių ir jurbarkiečių, bet ir platesniu pripažinimu – neseniai Julija tapo tarptautinio konkurso nugalėtoja.

Pasiryžo ir... laimėjo

Paklausta, kaip tarptautinės Blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos konkurso pagrindinis apdovanojimas atsidūrė jos rankose, Julija juokiasi – kurjeris atvežė.

Moteris sako, kad įvertinimas jai malonus, bet tikrai netikėtas.

„Niekad anksčiau nedalyvaudavau čempionatuose, nemaniau, kad buvau užaugusi kaip specialistė. Tačiau šiame nusprendžiau išbandyti jėgas. Lapkričio pradžioje pagal asociacijos reikalavimus nufotografavau keletą antakių modelių ir nusiunčiau. Maniau, pasitreniruosiu prieš kitus konkursus“, – nustebimo neslėpė meistrė.

Į Jurbarką atitekėjo

Julija kilusi iš Lietuvos šiaurės rytų – Biržų. Moteris, kaip ir nemažai lietuvių, buvo išvykusi į Norvegiją padirbėti ir čia susipažino su jurbarkiečiu Egidijumi Kalinausku, Skandinavijoje ketinusiu užsidirbti savo verslo pradžiai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite eletroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook