Įmonė brangina patikimo partnerio vardą

Įmonė brangina patikimo partnerio vardą (0)

2009-05-01

Individualioje Eriko Mačiulaičio įmonėje, kuri žinoma ir parduotuvės „Būstas" vardu, dirba įmonės įkūrėjas Erikas Mačiulaitis, jo brolis Žydrūnas - vadybininkas ir jų mama Virginija - parduotuvės vedėja. Tai gražias tradicijas turintis šeimos verslas.

Pastaraisiais metais įmonės veikla tik plėtėsi. Maždaug 70 proc. pardavimų sudaro santechnikos įranga, šildymo katilai, specializuoti darbo įrankiai, darbo apsaugos priemonės. Čia užsukantiems pirkėjams siūlomas gausus pasirinkimas, pagal katalogus prekės atvežamos jau kitą dieną.
Prieš devynerius metus E. Mačiulaičiui kilo mintis imtis savo verslo. Jo pradžia buvo didmeninė prekyba vilniečių firmos „Maldis" plastikiniais gaminiais. Pradžia buvo daug žadanti, tačiau pagerėjus itin paklausios plastikinės plėvelės kokybei, apyvarta pradėjo mažėti ir teko pasukti galvą, kaip išsilaikyti rinkoje. Turėdami statybinio darbo patirties, broliai nusitaikė į prekybą santechnikos gaminiais. Nors Jurbarke šiomis prekėmis prekiaujama penkiose vietose, tačiau visi turi savo pirkėjus, kuriems verslininkai vis pasiūlo naujovių.
Broliai ne kartą rengė seminarus, kuriuose pristatomos besikeičiančios technologijos, naujos medžiagos, gaminiai, kurie netrukus atsiranda parduotuvės lentynose.
Pasak E. Mačiulaičio, prekių pasirinkimas didelis, pagal kiekvieno pirkėjo pageidavimus ir galimybes - kiekvieno valia rinktis ir klausti, nes patyrę darbuotojai visuomet pasiruošę patarti, padėti. Pirkėjų pageidavimu, prekės pristatomos į nurodytą vietą. Perkant didesnius kiekius, lanksčiai taikomos nuolaidos. Gerą ir patikimo partnerio vardą įgijusi įmonė gali pasiūlyti ir didelę darbo patirtį turinčių santechnikų, su kuriais seniai bendraujama, paslaugas. Tai dar vienas privalumas, kuriuo dažnai pasinaudoja savo būstus remontuojantys, renovuojantys ar naujus statantys žmonės.
Išskirtinė aplinkybė - parduotuvėje galima įsigyti lietuviškų dažų PRO, gaminamų Vilkaviškyje. Tai kokybiški fasadų, faktūriniai, skirti vidaus apdailai, betono, tinkuotiems, metalo paviršiams dažyti tinkantys dažai, kurių spalvinė gama labai plati. Kita populiari lietuviška prekė - šiltinimo plokštės iš polistireno, gaminamos Garliavoje. Kitos lietuviškos prekės - plastikiniai vamzdžiai, plėvelė, nuo kurios ir prasidėjo šeimos verslas.
Jurbarko verslo dienose įmonė prisistato pirmą kartą. E. Mačiulaitis mano, kad įmonės stendas sudomis ne tik nuolatinius pirkėjus, bet ir kitus šventės svečius.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook