Medinio namo privalumų įrodinėti nereikia

Medinio namo privalumų įrodinėti nereikia (0)

2009-05-01

Šiųmetinėse „Verslo dienose" tikrai neliks nepastebėtas medinis namas - jau vien dėl to, kad tai turbūt didžiausias verslo mugės eksponatas. Tai Kęstučio Smetoniaus individualios veiklos gaminys.

Prieš metus individualią veiklą pradėjęs K. Smetonius gamina gyvenamuosius namus, pirtis, vasarnamius, sodo namelius ir kitus gaminius - viskas iš medžio. „Mūsų gaminių privalumų įrodinėti nereikia, nes visi supranta, kad sveikiausia gyventi mediniame name. Medis - seniausia statybinė medžiaga. Rąstų namo viduje savaime išsilaiko tinkamas oro drėgnumas, nereikia specialių oro drėkinimo ir kondicionavimo įrenginių. Nuo seno tikima, kad medis žmogui suteikia stiprybės, palaiko jo dvasią", - taip apie savo produkciją kalbėjo K. Smetonius.
„Mūsų gaminamų namų išskirtinumas - džiovinta mediena ir rankų darbas. Išdžiovinta mediena, kuri pastačius nebesiklaipo ir nesusidaro plyšių, užtikrina sandarumą. Taip pat ir norvegiški kampai - taip suleisti rąstai gula sandariai, namas būna labai šiltas", - pasakojo K. Smetonius.
Verslo parodoje K. Smetoniaus individualios veiklos gaminiai - mediniai namai - pristatomi pirmą kartą. Gamintojas mano, kad tai bus jo veiklos reklama, nes medžiui reklamos ir nereikia. „Iki šiol daugiausia užsakymų gauname pagal reklamą interneto svetainėje www.kestvaida.lt. Kadangi dirbame neseniai, Jurbarke, ko gero, nesame labai žinomi", - sakė medinių namų gamintojas.
K. Smetonius teigė, kad iš lietuviškų džiovintų pušinių rąstų gali sumeistrauti bet kokį statinį pagal kliento užsakymą: „Sudedame langus, įrengiame pastato vidų, atliekame statinyje kitokius darbus, išskyrus pamatų betonavimą."
Rotulių kaime individualią veiklą vykdantis K. Smetonius likus kelioms dienoms iki verslo mugės kartu su broliu baigė statyti medinę pirtį - nugludinti pušiniai rąstai dailiai gulė vienas ant kito, kvepėjo mišku. Išardyta pirtis atvežta į Jurbarką ir vėl sumontuota - ekologiškas, tvirtas ir gražus statinys traukia „Verslo dienų" dalyvių akį.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook