Nuo šeimos versliuko – iki stambios įmonės

Nuo šeimos versliuko – iki stambios įmonės (2)

2021-09-22

„Lauksvos“ rinkodaros ir pardavimų vadovė Miglė Valaitytė ir vadybininkas Audrius Bernotas džiaugiasi už gaminamų baldų įvairovę, kokybę, užimtą tvirtą poziciją tarptautinėse rinkose dvejus metus iš eilės iškovotais Pramonininkų konfederacijos aukso medaliais. G. Šimboro nuotr

Nuo smulkaus šeimos versliuko, kai pats direktorius kalė sofų rėmus, jo pavaduotoja, matematikos mokytoja siuvo apmušalus, o gaminius patys vežiojo po turgus, iki solidžios, tarptautinėse rinkose vertinamos prabangių minkštų baldų gamybos įmonės. Tokį kelią per ketvirtį amžiaus nuėjo Šakių UAB „Lauksva“ ir įrodė, kad atkakliai dirbant ir provincijoje galima sukurti didelį lietuviško kapitalo verslą.

Ištaigingi baldai

Gerokai per šimtą darbuotojų turinčios įmonės nuo 60 iki 70 proc. gaminamų minkštų baldų sudaro labai aukštos kokybės verslo baldai.

„Lauksvos“ minkštasuoliai pasklidę po prabangiausius Europos restoranus ir viešbučius, įvairius apartamentus.

Pagal nurodytus patalpų matmenis net dvylika bendrovės konstruktorių ir technologų užsakovui parengia baldų projektus, paskaičiuoja sąmatą, parodo, kaip baldai toje patalpoje atrodys.

Tačiau tai nereiškia, kad „Lauksvos“ baldų negali įsigyti gyventojai.

„Gali užsisakyti kokį tik nori baldą, tikrai pagaminsim! – sako bendrovės rinkodaros ir pardavimų vadovė Miglė Valaitytė. – Ir dar suteiksime 50-ties mėnesių garantiją.“

Tai vieninteliai minkštų baldų gamintojai Lietuvoje, savo gaminiams suteikiantys tokią garantiją.

„Lauksva“ išsikėlė šūkį ir paskelbė logotipą: „Įsipatogink“.

Tai reiškia, kad įsigijusieji bendrovės pagamintų baldų ne tik jausis patogiai, bet ir turės užtikrintą kokybę, tarnavimo garantiją, pagal savo norus galės pasirinkti apmušalus.

Nuklotų kelią iki Jurbarko

Beje, apie audinius. Juos bendrovė perka iš viso pasaulio, pasirinkimas didžiulis.

Nuolat sukaupusi įspūdingą jų kiekį ir įvairovę. Jeigu turimų medžiagų ritinius ištiestų, tai galėtų nukloti kelią nuo Šakių iki Jurbarko ir dar ilgokas galas liktų – yra apie 30 kilometrų baldų apmušalams naudojamų audinių, kuriuos iš pavyzdžių gali pasirinkti užsakovai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook