Pasveikino dvidešimtmetį mininčias įmones

Pasveikino dvidešimtmetį mininčias įmones (0)

2019-01-18

Sausio 11-osios vakarą verslo bendruomenė rinkosi į tradicinį renginį. Keturioliktą kartą vykusi šventė tikslų nekeitė ir pasidalyti prabėgusių metų patirtimi, pabendrauti kvietė krašto verslininkus.

Tikėti savo darbu ir perspektyva susirinkusius verslininkus ragino savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, už atkaklumą įgyvendinant kasdienius darbus padėkojo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

Pasak Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Gaivos Mačiulaitienės, šiemet buvo apsispręsta nerinkti geriausių įmonių pagal atskiras kategorijas, o pasveikinti tuos, kurie 2018 m. minėjo įmonių veiklos dvidešimtmečius. „Šie žmonės tikrai verti pagarbos, nes įkurti įmonę ir ją išlaikyti du dešimtmečius, išauginti iki didesnio verslo – nelengvas uždavinys“, – sakė G. Mačiulaitienė.

„Verslo apdovanojimų 2018“ organizatoriai pasveikino net septynias rajono įmones, mininčias veiklos dvidešimtmetį. Tokią sukaktį pernai minėjo Nerijaus Gurklio vadovaujama uždaroji akcinė bendrovė „Miško ruošos darbai“, UAB „Čekauskas ir Ko“, „Geliuksas“, „Taurenita“, „Jurbarko laikas“, Alvido Čioraičio individuali įmonė ir Jurbarko saugaus eismo centras.

Jurbarkiečiams bene geriausiai matoma UAB „Čekauskas ir Ko“ sėkmės istorija, UAB „Geliukso“ plėtra. Abi šios bendrovės – paslaugų srities įmonės, su kuriomis susiduriama dažniausiai.

Irena ir Edmundas Čekauskai, įkūrę „Reikos“ parduotuvę, pradėjo nuo nedidelės, tačiau stilingos parduotuvėlės P. Cvirkos gatvėje. Prekiavo indais ir suvenyrais, namų buitį sušildančiais daiktais. Viską darė patys – rūpinosi prekėmis ir pasitiko pirkėjus. Tuomet samdė tik buhalterę, bet parduotuvėlę atrado vis daugiau pirkėjų, todėl prireikė ir naujo darbuotojo.

Žingsnis po žingsnio, metai – po metų verslas plėtėsi. Parduotuvė išaugo pirmąsias patalpas, todėl ieškojo kitų. Įsikūrė erdvesnėse, bet ir šios pasidarė per mažos. Dabartinė jų vadovaujama „Reika“ gerokai skiriasi nuo pradinės idėjos. Erdvioje parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. žmonės ieško ne tik indų, stalo serviravimo įrankių ir priemonių. Čia prekiaujama drabužiais ir avalyne. Į „Reiką“ prireikus suka sodininkai ir daržininkai, įvairių prekių dairosi ūkininkai, ieškantys sodo ir daržo inventoriaus, darbo drabužių, trąšų, sėklų. Šalia prekybos savo vietą atrado technikos nuoma, bendrovė teikia ir žemės kasimo darbų paslaugą.

Bendrovėje dabar dirba devyni darbuotojai. Sustoti šioje srityje būtų pavojinga, tačiau Čekauskai rankų sudėję nesėdi ir visada turi tikslą.

Uždaroji akcinė bendrovė „Geliuksus“ – taip pat šeimos verslas. Ingrida ir Kęstutis Gegužiai rūpinasi „Karšuvos“ kavine ir miesto centre esančiu „Liuksu“. Verslininkai teisėtai mano, kad klientai jais pasitiki, todėl jų vadovaujamos maitinimo įstaigos tuščios nebūna. Tačiau ir neslepia, kad norint išlaikyti klientus, galvas pasukti reikia. Vienas artimiausių planų – permainos „Liukso“ kavinėje, kuri lankytojus netrukus pasitiks didele, naujai įrengta sale. Šiandien UAB „Geliuksus“ darbą suteikia 24 darbuotojams.

Kiekviena įmonė – maža ar turinti daugiau darbuotojų – rašo savo istoriją. Nors renginyje verslininkų gausos nesimatė, susirinkusieji vieni kitiems dovanojo šiltą bendravimą ir turėjo apie ką pasikalbėti.

Simona Karalienė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook