Prekybos vietų nustatymas kelia aštrias diskusijas

Prekybos vietų nustatymas kelia aštrias diskusijas (1)

2021-06-09

2017 m. Nemuno g. esančioje automobilių aikštelėje pradėtas rengti Bagažinių turgelis tada sulaukė ir palaikymo, ir pasmerkimo. Po kelerių metų pertraukos turgelio organizatoriai norėtų vėl grįžti į šią vietą.

Gegužės pabaigoje vykusiuose savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose tarybos nariams buvo pateikta informacija apie numatomas įteisinti prekybos vietas mieste ir seniūnijose. Iki šiol, pasak Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus, prekybos vietos buvo įteisintos gana padrikai, įvairiais dokumentais, todėl nuspręsta tai padaryti vienu sprendimu

Sukryžiavo ietis

Tokio sprendimo rengimą paskatino ir jurbarkiečių, jau kelerius metus organizuojančių Bagažinių turgelį, pageidavimas grįžti į vietą, kurioje turgelio veikla ir prasidėjo – į automobilių stovėjimo aikštelę Nemuno gatvėje, vietinių vadinamą „Feisbuku“.

Pirmąjį Bagažinių turgelį jurbarkietė Eglė Kimutienė dar 2017 m. vasarą surengė savo uošvių kieme, o sulaukus didelio populiarumo buvo gautas miesto seniūnijos seniūno Romualdo Kuro leidimas jį rengti aikštelėje prie Nemuno.

Tiesa, džiugi atmosfera dėl sėkmingo, žmonių pamėgto renginio tvyrojo neilgai, – sulaukė vietinių verslininkų priekaištų.

Patyrusi didelį spaudimą E. Kimutienė 2018-ųjų vasarą susirado kitą vietą Bagažinių turgeliui. Jis imtas rengti privačioje aikštelėje prie „Norfos“ prekybos centro, Lauko g.

„Susibūrė tikra bendruomenė. Tai nėra turgus. Čia atvažiuoja žmonės pabendrauti, atveža naudotus daiktus, jais keičiasi, smagiai leidžia laiką. Mums svarbios ir vartojimo problemos – seni daiktai prisikelia naujam gyvenimui. O iš pirmųjų turgelių klaidų mes pasimokėme – naujais daiktas prekiaujančiųjų nepriimame“, – sakė E. Kimutienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook