Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Užkandinė prie žuvitakio – tai, ko trūko Viešvilei

Užkandinė prie žuvitakio – tai, ko trūko Viešvilei (2)

2021-05-19

Viešvilietės Giedrė Lukošienė ir Jolanta Lakickienė, palikusios turėtus darbus, nėrė į savarankišką visuomeninio maitinimo verslą – iššūkis pasiteisino, joms puikiai sekasi dirbti ir kurti ateities planus.

Išsiruošus ekskursijon ar su reikalais po Lietuvą patartina dėl viso pikto įsidėti sumuštinių dėžutę, bet važiuojantiems į ar per Viešvilę to daryti nereikia. Jolantos Lakickienės ir Giedrės Lukošienės atidaryta viešojo maitinimo įmonė yra būtent tai, ko trūko ne tik Viešvilei, bet trūksta daugeliui ir mūsų rajono, ir visos šalies miestelių.

Užpildė spragą

„Šeimos užkandinė“, kurioje patiekalai ir gėrimai parduodami išsinešti, atidaryta pačiame Viešvilės miestelio centre, gražiausioje ir šiam verslui strategiškai geroje vietoje: prie pat gatvės, abipus kurios yra viešviliečių pamėgtos ir pravažiuojančiųjų atrandamos laisvalaikio ir pramogų erdvės.

Sesės J. Lakickienė ir G. Lukošienė seniai pastebėjo, kad šioje vietoje trūksta maitinimo įstaigos, kad išėjus pasivaikščioti gautum atsigerti, ledų pasmaližiauti, o pravažiuojantieji sustoję galėtų ko nors užkąsti. Ir jos subrandino mintį pačios imtis veiklos ir šią spragą užpildyti.

„Brandinom mintį, brandinom... Paskui atsirado galimybė kreiptis paramos, pasitarėm su sese, užpildėm paraišką. Ir prasidėjo“, – sako G. Lukošienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook