Vairavimo mokykla pakeitė ne tik pavadinimą

Vairavimo mokykla pakeitė ne tik pavadinimą (0)

2009-05-01

1998 metais Česlovo Blažio įkurta vairavimo mokykla „Autrida", nuo šių metų pradžios tapusi Jurbarko saugaus eismo centru, žinoma ne tik Jurbarke, bet ir kitoje Nemuno pusėje - būsimi vairuotojai seniai įvertino populiarią vairavimo mokyklą. Nuo mokyklos įkūrimo čia mokėsi ir B kategorijos vairuotojo teises įgijo daugiau nei 3000 žmonių.

Pasak Č. Blažio, naujasis pavadinimas aiškiau nusako įmonės tikslus ir plečiamą veiklą. Nuo 2007 m. pavasario ruošiami ne tik B, bet ir A1 ir A kategorijų vairuotojai, rengiami mopedų vairuotojų kursai.
Nuo 2004 m. gruodžio 3 d. dabartinis Jurbarko saugaus eismo centras yra Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos narys. Mokykla yra viena iš pirmaujančių Tauragės apskrityje ir aukštai vertinama Klaipėdos regione. Ją tikrinantys valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos pareigūnai pripažino, kad taikomos naujovės ir mokymo metodai niekuo nesiskiria nuo didžiuosiuose šalies miestuose esančių vairavimo mokyklų, o kai kuriais atvejais jas net lenkia.
Patirties Č. Blažys ieškojo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse: Austrijoje, Vokietijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje.
„Visuomet domiuosi Jurbarko verslo dienomis, - patikino Č. Blažys, - įdomu pamatyti, kas vyksta čia ir kitur, tačiau šiemet pirmą kartą pristatysime Jurbarko saugaus eismo centrą. Tikiuosi atkreipti visuomenės dėmesį ne tik į centrą, jo viziją, bet ir saugaus eismo problemas, kurioms mokymosi procese skiriame daug dėmesio."
Praėję metai Jurbarko saugaus eismo centrui buvo palankūs, nors besimokančiųjų sumažėjo. Gal autodromo buvusiame Girdžių aerodrome įrengimas sulėtės, bet tai yra planas, kuris išplės vairuotojų mokymo galimybes.
Moderniame autodrome besimokantieji galės pajusti beveik realias vairavimo sąlygas, savo įgūdžius galės pasitikrinti ir seniai transporto priemones vairuojantys asmenys.
„Gyvename ne tik šia diena, - teigė Č. Blažys, - kaip ir visi susiduriame su ekonominių nesklandumų pasekmėmis, tačiau esame nusiteikę optimistiškai." Tai dėmesio verta nuostata, patikinanti, kad sėkmingam verslui reikia ne tik pinigų, bet ir idėjų, pasitikėjimo savo jėgomis.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook