Verslą gelbsti tiesioginės transliacijos

Verslą gelbsti tiesioginės transliacijos (2)

2021-03-10

Ligita Genulevičiūtė dar prieš atidarydama parduotuvę žinojo, kad didžiąją dalį prekybos vykdys internetu.

Pavasarinis karantinas pernai ir nuo praėjusio rudens tebesitęsiantis šiemetinis gerokai sugadino reikalus smulkiesiems verslininkams. Tačiau laukti, kol galės vėl įprastai dirbti, nusiteikę ne visi. Dalis jurbarkiečių išnaudojo socialinius tinklus – rengia tiesiogines vaizdo transliacijas ir taip pardavinėja prekes. Kitiems tai padėjo ne tik išgyventi, bet dar labiau išplėtoti verslą.

Bandymas pasiteisino

Viena tokių – jurbarkietė Aistė Muraškina. Moters išparduotuvėje „Amūras“ galima rasti daugybę įvairiausių dalykų – drabužių, rankinių, bižuterijos. Verslauti Aistė pradėjo prieš aštuonerius metus, baigusi vadybos ir verslo administravimo studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

„Tuo metu neradau darbo, tai kilo mintis atidaryti savo parduotuvę. Vyras idėją palaikė ir ėmiausi tikslo. Radau tuomet vieninteles laisvas patalpas, kuriose atidariau parduotuvę. Net nesitikėjau, kad ilgai dirbsiu ir tokių rezultatų pavyks pasiekti“, – pasakojo Aistė.

Verslas sekėsi ganėtinai gerai, todėl vieninteliai pokyčiai per aštuonerius metus – pakeistos patalpos. Parduotuvė buvo perkelta iš vienos Kauno g. vietos į kitą.

Tačiau ramią verslo tėkmę, kaip ir daugeliui, pakoregavo karantinas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite eletroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook