Verslininkės sukūrė stebuklą šeimai

Verslininkės sukūrė stebuklą šeimai (0)

2018-12-15

Gruodžio 7-ąją būrys Jurbarko verslininkių vienuose rajono namuose sukūrė pasaką. Į trečiąjį paramos renginį „Pelenė“ žmones pakvietusios moterys surinko lėšų šį rudenį be mamos likusiai šeimai, kurioje keturis vaikus augina tik tėtis.

Jau tradicija tapęs madų ir grožio šou „Pelenė“ šį kartą vyko Gelgaudiškio (Šakių r.) dvare. Susirikusieji čia galėjo išvysti Milanos Laurinaitienės vestuvinių suknelių kolekciją, Violetos Jakaitienės kūrybos namų papuošalus ir daug kitų dalykų.

„Savo tikslą pasiekėme. Šeimai galėsime nupirkti reikalingų daiktų – šaldytuvą, viryklę, kalėdinių dovanų vaikams. Surinkome 777 eurus, bet įdomu tai, kad tuo septynetai nesibaigė. Juk ir pats renginys vyko septintą dieną, o pinigus suskaičiavome septintą valandą vakaro. Sako, kad būtent septynetas yra laimės skaičius“, – po renginio sakė jo sumanytoja kosmetologė Rasa Rakštelienė.

Paaukota suma džiaugėsi ir verslininkė Giedrė Vasilijevaitė. Moteris vedė šį labdaros renginį, prisidėjo puošyba gėlėmis. Nors Giedrė pati rašė scenarijų, pristatant šeimą, kuriai norėjo padėti, jai sunkiai sekėsi valdyti emocijas.

„Vaikų mama šį rugsėjį mirė nuo sunkios ligos. Keturi vaikai liko gyventi su tėčiu. Turbūt nesunku įsivaizduoti, kad jiems tikrai sunku ir tikrai reikia pagalbos. Labiausiai reikalingas daiktas – šaldytuvas. Tikiuosi, kad bent jam pavyks surinkti lėšų“, – pradėdama renginį sakė G. Vasilijevaitė.

Tačiau moters viltys išsipildė su kaupu. Surinktų lėšų pakako ne tik šaldytuvui.

„Žinau, kad kitais metais, jei tik kvies, vėl prisidėsiu. Gera yra daryti gerą žmonėms. Nebuvo sunku apsispręsti, ar prisidėti. Sunkiausia buvo nuspręsti, kaip išrinkti tuos, kuriems iš tiesų reikia pagalbos. Buvom susirinkusios visos ir sprendėme, kam skirti paramą. Tiesa, tuomet dar reikėjo atsiklausti pačios šeimos, ar ji sutinka“, – pasakojo G. Vasiljevaitė.

Gėlių verslu užsiimanti moteris Jurbarke puikiai žinoma įvairiais projektais, prie kurių dažniausiai prisideda būtent gėlėmis. „Pelenės“ renginiui verslininkė pasirinko gėlių imitaciją, nes stengėsi puošybai išleisti mažiau, kad didesne suma galėtų paremti šeimą.

Progines sukneles nuomojanti M. Laurinaitienė „Pelenės“ renginyje šiemet dalyvavo trečią kartą. Moteris suknelėmis renginio dalyves rengia nuo pat projekto sumanymo. „Dalyvauju nuo pirmo renginio. Turbūt ir kitais metais dalyvausiu. Mes kiekvieną kartą aprengiame dalyves, nes paties renginio idėja tokia, kad pelenės turi virsti princesėmis. Taip ir padarome“, – sakė verslininkė.

Trečiajai „Pelenei“ talkino ir daugiau žmonių, vieni padėjo turimais daiktais, kiti – darbu. Rūtos gėlių galerijos savininkė Rūta Butkienė, verslininkė Iveta Vilkelienė, savo atliekamais kūriniais nepakartojamą atmosferą sukūrė seserys Andžela Jagminaitė ir Gitana Tenikaitienė, Kamilė Ambrutaitytė ir Viktorija Pėkautaitė jungėsi į gausų renginio rėmėjų būrį.

„Visiems noriu padėkoti. Didžiulis būrys žmonių prisidėjo savo darbais, kartais – net netikėta pagalba. Tokia įvardyčiau „Reikos“ parduotuvę. Daugumai ji siejasi su statybinėmis medžiagomis, sodu ar įrankiais, tačiau joje yra toks moteriškas kampelis – šiemet jie „Pelenės“ dalyviams paskolino batelius“, – sakė R. Rakštelienė.

Gelgaudiškio dvaro kolektyvas renginį leido daryti nemokamai ir taip prisidėjo prie paramos. Pernai „Pelenės“ renginiui R. Rakštelienė pasirinko Jurbarko krašto muziejų ir dalį paramai surinktos sumos teko atseikėti už patalpų nuomą.

„Suprantu, kad tokia tvarka, todėl labai dėkoju Gelgaudiškio dvarui, kad jie surado būdų paremti“, – sakė R. Rakštelienė.

Moteris tikina, kad „Pelenę“ organizuos ir kitais metais, nes tų, kuriems reikia paramos, gretos ne retėja, o gausėja.

Per pirmąjį „Pelenės“ renginį surinktos lėšos buvo skirtos Seredžiaus senelių globos namams, antrojo – kalėdiniam „Lions“ klubo karavanui, šiemet padėjo skaudų likimo smūgį išgyvenusiai jurbarkiečių šeimai.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook