Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo apdovanojimai – darbštiems ir atkakliems

Verslo apdovanojimai – darbštiems ir atkakliems (1)

2010-01-20

Rajono meras Ričardas Juška (kairėje), įteikdamas apdovanojimus geriausių įmonių
vadovams, sėkmės linkėjo visai rajono verslo bendruomenei.

Rajono verslo bendruomenė 2009-uosius baigė tradiciniu renginiu - geriausių rajono įmonių apdovanojimu. Verslo informacijos centro konferencijų salėje gruodžio 17 d. buvo paskelbti nugalėtojai - uždaroji akcinė bendrovė „Dainiai" ir individuali Rimanto Žičkaus įmonė ZTS.

Pasak Jurbarko verslo informacijos centro direktorės Gaivos Mačiulaitienės, pasirinkta vakaro tema - šachmatai - neatsitiktinė. Metai buvo kaip niekad sudėtingi, todėl daugelis verslininkų išties savo planus ir darbus dėliojo lyg šachmatų lentoje, ieškodami geriausių ėjimų. „Kaip visad, geriausios įmonės išrinktos iš atsiliepusiųjų į kvietimą dalyvauti verslo apdovanojimuose ir užpildžiusiųjų anketas. Komisija rajono įmones vertino pagal pasiektą ekonominį rezultatą, tačiau šiemet vertinimo nuostatas diktavo ir krizė. Atrinkdami įmones vertinome ne pagal tai, kuri tvirčiausią žingsnį žengė pirmyn, o atsižvelgėme į įmones, kurios šiuo sunkmečiu patyrė mažiausius praradimus", - sakė Verslo informacijos centro direktorė G. Mačiulaitienė.
Mažų įmonių kategorijoje į geriausios nominaciją pretendavo trys įmonės - informacinių technologijų paslaugų įmonė „Landmeta", medieną perdirbanti UAB „Dargintas" ir transporto serviso individuali įmonė ZTS. Pastarosios vadovas R. Žičkus į apdovanojimų ceremoniją vos spėjo iš verslo kelionės Prancūzijoje. Apdovanotas dailininkės Rasos Grybaitės vitražu R. Žičkus neslėpė, jog įvertinimas visam ZTS kolektyvui ypač malonus, tačiau praėję metai tikrai nebuvo patys geriausi įmonės istorijoje. Privataus kapitalo transporto serviso įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Įmonės veiklos sritys - automobilių pervežimas, prekyba naujais ir naudotais automobiliais, jų remontas, visų rūšių draudimo paslaugos. Pasak R. Žičkaus, įmonė visada daug dėmesio skyrė kokybei, darbuotojų profesionalumui, mokymui. Galbūt todėl ir dabar, kai įvairiapusį automobilių verslą taip pat stipriai koreguoja sunkmetis, įmonė durų neužvėrė.
„Didžiausia praėjusių metų problema - skolininkai, kurie nepajėgia atsiskaityti su įmone ir nesumoka gana didelių sumų", - kaip vieną darbą sunkinančių momentų įvardijo R. Žičkus. Praradimu įmonės vadovas vadina ir sprendimą atsisakyti kelių darbuotojų. Tačiau optimizmo ZTS neprarado. „Gana daug vežėme automobilių, ir daugiau nei pusę jų pardavėme ne Europos Sąjungos šalims. Nuolatines pajamas gauname iš autovežių, o automobilių serviso ir draudimo paslaugų atnešamas pajamas lemia darbo kokybė ir dėmesys klientams", - sakė R. Žičkus. Į ZTS galima kreiptis ne tik sugedus automobiliui, bet ir tvarkant draudiminiuose įvykiuose sugadintas transporto priemones. Pasak R. Žičkaus, nereikia skubėti į kitus miestus, gaišti laiką ieškant tokios pagalbos.
Į geriausios rajono įmonės vardą, be UAB „Dainiai", pretendavo A. Žilinskio ir Ko UAB, uždarosios akcinės bendrovės „Jurlota", „Jurbarkų mėsa", „Jurmelsta". „Dainių" rezultatai abejonių dėl geriausiųjų vardo nekėlė, tačiau visuomenė įmonę vertina ne vienareikšmiai. Jurbarkams ir Jurbarkui „Dainiai" save nuolat primena nemaloniu kvapu, gyventojus varginančiu ne vieną dešimtmetį. Verslo apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs bendrovės direktorius Kasparas Jurevičius šitos nuodėmės nenutylėjo. Kalbintas K. Jurevičius leido suprasti, kad be pastangų, atkaklaus darbo nei gerais, nei blogais metais rezultatų nepasieksi, dirbti reikia visada. Praėjusiems metams bendrovės vadovas krizės etiketės neskuba lipinti. „Normalūs metai, bent jau „Dainiuose" apie krizę nebuvo šnekos", - sakė direktorius, šiandien atsakingas už vieną didžiausių rajono įmonių ir 142 čia dirbančius žmones. Pasak K. Jurevičiaus, apie metų ekonominį rezultatą bus galima kalbėti sausio pabaigoje, tačiau jis turėtų būti labai panašus į 2008-ųjų. Minčių apie sunkmetį ir ekonominį nuosmukį K. Jurevičius į „Dainius" įsileisti neketina.
Pirmą kartą buvo padėkota įmonėms, kurios padėjo skraidinti kitų svajones, rėmė projektus, finansiškai pagelbėjo įgyvendinant daugelį sumanymų. Be UAB „Dainiai" ir „Kamitos", padėkos žodžiai tarti Klausučių kredito unijai, Girdžiuose esančio viešbučio „Mituva" vadovui Kęstučiui Mockaičiui, K. Putnos IĮ, IĮ „Rovistada", „Jurlotai", UAB „Jurbarkų mėsa", „Jurmelstai", „Valdvestei", „Oksaliui".
Verslininkus pagerbė ir už sugebėjimą dirbti, išlaikyti darbo vietas dėkojo rajono vadovai, tikėjimo savimi ir geresnių metų atsiųstame sveikinime linkėjo Seimo narys Bronius Pauža. Smagioje vakaronėje verslininkai nustūmė prastas mintis ar metų pamėtėtus sunkumus į šalį, nes bendravimas kolegų rate visada sustiprina ir praturtina.

Jolita PILECKIENĖ« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook