Verslo bendruomenę subūrė geriausių įmonių nominacija

Verslo bendruomenę subūrė geriausių įmonių nominacija (0)

2011-01-19

Apdovanojimas maloniai nustebino visad geriausios rajono įmonės rinkimuose dalyvaujančios UAB „Jurmelsta“ direktorių Kęstutį Naujoką.

Praėjusius metus rajono verslo bendruomenė baigė gražias tradicijas puoselėjančiu geriausių įmonių apdovanojimo renginiu. Nors metai nebuvo lengvi, kiekvienas laikas atneša savitą patirtį ir didesnius ar mažesnius laimėjimus – 2010 m. geriausiomis rajono įmonėmis tituluota UAB „Jurmelsta“ ir Č. Blažio individuali įmonė „Jurbarko saugaus eismo centras“.

Verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė pripažino, kad įvertinti, kuri rajono įmonė verta apdovanojimo, ne taip paprasta. Sėkmės kelią verslininkai tiesia įvairiose veiklos srityse, tad galutinį rezultatą lemia anketa – įmonės renkamos iš jas užpildžiusiųjų. Pasak centro direktorės, net ir šis žingsnis atspindi verslininkų požiūrį į savo darbą, kolektyvo įvertinimą ir norą populiarinti paslaugą ar kuriamą produktą. „Verslo apdovanojimai – gera proga susitikti, nes tik būdami kartu sužinome daugiau. Patirtis ir žinios nesibeldžia į uždaras duris“, – įsitikinusi G. Mačiulaitienė.
Įmones vertinusi komisija daugiausia dėmesio skyrė apyvartos augimui, darbuotojų skaičiui ir vidutiniam darbo užmokesčiui, eksportui ir investicijoms į įmonės plėtrą.
Nuskambėję geriausiųjų vardai didelės nuostabos nekėlė – ir UAB „Jurmelsta“, ir Jurbarko saugaus eismo centras rajone žinomos įmonės, o apdovanojimai tik patvirtina, kad verslo senbuviai vietoje nestovi. Kai iš visų pusių girdi vos ne vienintelį žodį „krizė“, vadovams reikia pasiraitoti rankoves, nes aitvarai sėkmę neša tik daug dirbantiems ir ieškantiems geriausių sprendimų.
UAB „Jurmelsta“ direktorius Kęstutis Naujokas net neslėpė, kad geriausios 2010 m. rajono įmonės vardas kiek nustebino. „Anketą mes užpildome kasmet ir tai darome gerbdami Verslo informacijos centro darbą“, – sakė bendrovės vadovas, patvirtindamas, kad kiekvienam verslininkui turėtų būti svarbu bendravimas ir bendradarbiavimas. Geriausios įmonės nominacija reikšminga ir visam „Jurmelstos“ kolektyvui. Net jei bendrovės planus ir metų rezultatus koregavo sunkmetis, šis apdovanojimas – padėka visiems įmonės darbuotojams.
Česlovo Blažio individualiai įmonei „Jurbarko saugaus eismo centras“ 2010-ieji buvo įtempto darbo ir didelių naujovių, permainų metas. Plėtėsi siūlomos paslaugos, įsiklausyta į poreikius ir surizikuota įgyvendinant patrauklius sumanymus. Darbas nelengvas, bet vainikuotas sėkme.
 Be gruodžio 17 d. apdovanotų dviejų geriausių rajono įmonių, ant 2010-ųjų sėkmės pakylos garbingą vietą užėmė filialą Jurbarke atvėrusi UAB Lukšių pieninė, nominuota geriausia Tauragės apskrities įmone.
Smagias akimirkas metų verslo apžvalga tapusiame renginyje papildė net trys įdomūs pristatymai – virtualaus biuro atidarymas, „Jurbarko rajono investicijų gido” pristatymas ir filmo apie rajono įmones peržiūra. „Visi šie darbai atlikti įgyvendinant bendrą projektą su lenkais. Suvalkų vaivadijoje radome puikius projekto partnerius, darbas buvo įdomus ir labai tikiuosi, kad naudingas rajono verslininkams“, – sakė Verslo informacijos centro direktorė. G. Mačiulaitienė priminė, kad Europos Sąjungos Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos Smulkiųjų projektų fondo finansuojamas projektas atkreipė mūsų ir lenkų verslininkų dėmesį į regionų verslo galimybes, importo–eksporto sąlygas, suteikė galimybę geriau pažinti kaimynų ekonominę rinką. „Manau, kad privalome išnaudoti nors ir mažiausią galimybę, skatinančią rajono ekonominę plėtrą, o projektas yra geras postūmis šia linkme“, – sakė Verslo informacijos centro direktorė G. Mačiulaitienė.
Verslo informacijos centre įrengtas virtualus biuras nestinga interesantų – čia rengiami seminarai, įvairūs pristatymai ir yra moderniai įrengta darbo vieta tokio biuro teikiamų galimybių privalumus vertinantiems verslininkams. Verslo ritmas jaučiamas verčiant ir „Jurbarko rajono investicijų gidą“. Verslo informacijos centro direktorės G. Mačiulaitienės nuomone, tokio leidinio Jurbarkui labai reikėjo, jis atspindi dinamiką, verslo aplinkos permainas. Direktorei pritarė ir rajono meras Ričardas Juška. „Mums labai svarbu sudaryti kuo palankesnes sąlygas smulkiajam ir vidutiniam verslui. Esame atviri visoms investicijoms. Norint sulaukti dėmesio, reikia sugebėti save pristatyti, todėl manau, kad investicinis gidas informacijos gausa naudingas mūsų verslininkams ir reikalingas galimiems verslo partneriams“, – sakė rajono meras. Leidinys pristato rajono ūkio subjektus, užsienio prekybą, eksportą ir importą, investicijas. Jame pateikta statistika apie rajono gyventojus, jų užimtumą, pajamas, pristatytas rajono savivaldybės biudžetas, investuotojams teikiama pagalba, rajono investicijų programa, gausu kitos investuotojams skirtos informacijos.
„Jurbarko rajono investicijų gidu“ pavadintas ir kitas informatyvus projektas – videofilmas apie rajono įmones. „Kurdami šį filmą stengėmės pristatyti visus ekonominius sektorius, papasakoti apie verslo lyderius rajone. Filmo kūrėjai lankėsi daugelyje rajono įmonių ir kuo daugiau žinių apie jas pateikė filmuotoje medžiagoje“, – pasakojo G. Mačiulaitienė. Direktorės nuomone, svarbu, kad besidomintieji rajono verslu apie verslo šakas ir konkrečias įmones rastų visapusiškesnę informaciją.
Susirinkę į kasmetinį renginį verslininkai ne vien pasveikino sėkmingai dirbusius kolegas, buvo supažindinti su rajono verslo naujienomis, bet galėjo prisiminti jau nutolusias ir tik fotoobjektyvo sustabdytas akimirkas. Verslininkas Vidas Šukys surengė forografijos darbų parodą, įamžinusią ankstesnius verslo renginius. „Kai forografuoju, dažnai klausiate, kur dedu tas nuotraukas. Jos niekur nedingsta, jos yra čia“, – pristatydamas parodą sakė V. Šukys. Verslininką užvaldęs pomėgis fotografuoti priminė daug gražių verslo švenčių momentų, džiaugsmo akimirkas, apdovanojimų jaudulį, kolegų šypsenas.
Pasak Verslo informacijos centro direktorės G. Mačiulaitienės, rezultato siekiantiems verslininkams niekada nebūna lengva, o sėkmė pati ant lėkštelės nenutupia. „Reikia daug pastangų, rizikos, tikėjimo savimi ir kolektyvu. Mūsų tradicinė šventė yra tik maža stotelė iniciatyva, tempu, atkakliu darbu pažymėtame kelyje. Smagu, kad kasmet rajono verslininkai joje stabteli – tai proga įvertinti, pamąstyti ir su nauja energija imtis darbo“, – sakė G. Mačiulaitienė.

Jolita PILECKIENĖ

Daugiau nuotraukų galerijoje« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook