Verslo diena šurmuliuos Kauno gatvėje

Verslo diena šurmuliuos Kauno gatvėje (1)

2009-04-08

Kasmet balandžio pabaigoje rengiama Verslo ir miesto diena šiemet koncentruojasi tik į verslo ir amatų šventę, tačiau rajono verslininkai ir šventę pamėgę gyventojai džiaugiasi, kad išsaugosime gražią, ne vienerius metus puoselėjamą tradiciją.

Šįkart šventė persikels į senamiestį, Kauno gatvę - čia šurmuliuos mugė. Rimtoji renginio dalis prasidės penktadienį, balandžio 24-ąją. Rajono verslininkus, įstaigų vadovus pakvies konferencija „Efektyvus pokyčių valdymas", skirta ekonominės padėties apžvalgai, pokalbiui apie priemones, kurios padėtų įveikti sunkmetį. Konferencijoje apie smulkųjį ir vidutinį verslą, varginamą krizės, svarstys SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Rimvydas Jasinavičius, Mykolo Romerio universiteto profesorius, buvęs didelių įmonių vadovas, pasidalys vadovavimo patirtimi.
Į šią konferenciją pavyko sukviesti labai aukšto lygio pranešėjus, nes manome, kad mūsų miesto įmonių vadovai yra verti pačios aktualiausios informacijos, kurią perteiks populiariausi, didžiulę ekonomikos planavimo patirtį turintys specialistai.
Jurbarko verslo informacijos centras baigia sudėlioti paskutinius renginio akcentus ir džiaugiasi aktyviu miesto bendruomenės, saviveiklos kolektyvų, verslininkų palaikymu. Paskelbę apie planuojamą šventę gavome daugybę pasiūlymų. Kaip ir kasmet, dalyvauti mugėje noriai registruojasi amatininkai. Norėtume suburti ir atskirą Jurbarko rajono amatininkų kiemelį, todėl laukiame atsiliepiant mūsų krašto amatininkų.
Tik dėl finansinių priežasčių šiemet buvome priversti atsisakyti kultūros centre rengiamos verslo parodos. Tačiau toks sprendimas pasirodė nepriimtinas verslininkams, išsakiusiems priekaištų, kad ilgai kurtos tradicijos lengvai pastumiamos į šoną. Radome kitą sprendimą ir kviečiame verslininkus savo įmonių paslaugas ir produkciją pristatyti Kauno gatvėje. Balandžio 25 d. čia kvies specialus kiemelis, kuriame veiks rajono įmonių gaminamų produktų paroda-pardavimas. Čia šventės svečių lauks Jurbarko pieninėje gaminami „Pienuvos" ženklu pažymėti produktai, „Kamitos" saldumynai, R. Pinaičio IĮ naujausi mėsos gaminiai. Pirmą kartą parodoje dalyvaus UAB „Oksalis", kurio stende galėsite išbandyti savo rankos ir akies taiklumą, UAB „Paunksnis" pakvies susipažinti su naujausiais įrenginiais, palengvinsiančiais darbus ūkyje.
Kaip ir kasmet, šventinę renginio nuotaiką kurs Jurbarko miesto ir rajono meno kolektyvai. Džiaugiamės Smalininkų bendruomenės entuziastais, atvyksiančiais į šią šventę. Jie pirmą kartą linksmins šventės žiūrovus savo kapelos ir šokėjų pasirodymais rytinėje šventės programoje. Taip pat koncertuos Raudonės bendruomenės kaimo kapela, kultūros centro kapela „Mituva".
Šįkart kaip niekada daug mažųjų atlikėjų. Vis aktyviau į šventę savanoriškai įsilieja ugdymo įstaigų kolektyvai.
Džiaugiamės, kad vaikų lopšelio -darželio „Nykštukas" akcija užkrėtė ir kitus - matysime ir „Ąžuoliuko" mažuosius atlikėjus.
Šventines programas rengia ir visos Jurbarko, Smalininkų Lidijos Meškaitytės bei technologijų ir verslo mokyklos.
Jolantos Telišauskienės vadovaujami šokių kolektyvai padovanos pačius gražiausius savo kūrinius. Jie parengė itin plačią programą.
Pasirodymams ruošiasi Lolitos Žukauskienės šokių grupė „ Žmogeliukai", „Eros" studijos šokėjos. Vaikų folkloro grupė „Pasagėlė" pakvies senovinei liaudies dainai.
Nepaprastai džiugu matyti tokį didelį jaunimo aktyvumą.
Šventės programą remia ir orkestrantai. Specialiai šiai šventei jie sudarė jungtinį Antano Sodeikos meno mokyklos ir Jurbarko kultūros centro orkestrą.
Toks šurmulys liudija, kad šventė gyva ir reikalinga ne tik verslui, bet visai miesto bendruomenei, Jurbarko svečiams. Tikimės, kad gražia tradicija tapusi Verslo ir miesto diena ras tinkamą vietą renginių planuose ir sulauks savivaldybės administracijos dėmesio. Verslo diena - renginys, pristatantis rajono verslą ir kalbantis apie per metus nuveiktus darbus, naujoves, požiūrį ir planus.

Gaiva Mačiulaitienė
VšĮ Jurbarko verslo informacijos centro direktorė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook