Žvilgsnis

Žvilgsnis

Julius – muzikos ir veiksmo žmogus (1)

Julius Bakanauskas šiemet baigė Eržvilko gimnaziją, gavo brandos atestatą. Vienas jo gyvenimo tarpsnis baigėsi, tačiau tai, kas jam itin svarbu - muzika - pabaigos neturi, todėl vaikino ir dabartis, ir svajonės su ja susijusios.
„Mėgstu būti veiksme", - sako Julius, o visas jo veiksmas susijęs su grojimu.

(Plačiau...)

Geriausias „Vaivorykštės“ aktorius svajoja būti... aktoriumi (0)

Arnas Ašmonas, dar tik dvejus metus vaidinantis Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatre „Vaivorykštė", tarptautiniame teatrų festivalyje „Baltic Satelid", birželį vykusiame Lenkijoje, sulaukė neįtikėtinos sėkmės - buvo pripažintas geriausiu festivalio aktoriumi. Tačiau ir iki šio pripažinimo jis tvirtai žinojo, kad be teatro būti negali, o baigęs mokyklą svajoja studijuoti aktorystę.

(Plačiau...)

Iš konferencijos – su apdovanojimais (0)

Kas dveji metai Lietuvos jaunimo turizmo centras skelbia Nacionalinę jaunųjų kraštotyrininkų ekspediciją, į kurią jau antras dešimtmetis įsijungiame ir mes, jaunieji Seredžiaus mokyklos kraštotyrininkai, vadovaujami mokytojos metodininkės Margaritos Baršauskienės.

(Plačiau...)

Jaunimas – tremties takais (0)

Gedulo ir vilties dienai paminėti Lietuvos mokyklose buvo rengiama akcija „Tremties takais". Kauniečių pasiūlytai idėjai butaforiniame žemėlapyje įvardyti visas lietuvių tremties vietas pritarė ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai.

(Plačiau...)

Raudoniškiai iškepė žinių pyragą (0)

Veiksmo savaitė - tai jau dešimtus metus vykstanti Pasaulinės švietimo kampanijos ir UNESCO visuotinė akcija. Raudonės pagrindinė mokykla joje dalyvavo antrą kartą. Veiksmo savaitės tema buvo - „Tikslas vienas - mokytis gali kiekvienas".

(Plačiau...)

Laiškas auklėtiniams (0)

Vėl mokykla žiedais pražydo. Dešimt metų mankštinote intelektą ir tobulinote sielą, įveikėte kalną vadovėlinių tiesų, gebate perbristi sūkuringas žinių upes, nebetelpate mokyklos suoluose, pasiruošę įkopti į išsvajotą ir kiekvienam savą viršūnę.

(Plačiau...)

Ar bus Jurbarkas lelijų miestas? (0)

Birželio 12-oji Lietuvoje buvo Idėjų diena. Jos organizatoriai kvietė žmones pasidalyti idėjomis ir mintimis apie tai, kokią norėtume matyti Lietuvą ir savo miestą 2030-aisiais. Jurbarke šią akciją surengti padėjo savivaldybės Kultūros skyrius ir jaunimo reikalų taryba, o idėjas rinko 8 jauni savanoriai.

(Plačiau...)

Veliuonos kino vakaras (2)

Veliuonos kino vakare septintokai, aštuntokai, dešimtokai ir vienuoliktokai pristatė savo sukurtus trumpametražius filmus.

(Plačiau...)

Diskusija apie laisvalaikį (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla dalyvauja projekte „Saugi mokykla". Gegužės mėnesį vyko Veliuonos krašto mokyklų mokinių konferencija „Laisvalaikis mokykloje: realybė, lūkesčiai, galimybės".

(Plačiau...)

Keliaudami pristatome savo mokyklą (2)

Mokyklos pristatymo projektas, įgavęs pagreitį, smagiai važiuoja toliau.

(Plačiau...)

Teatrų „Vaivorykštės“ spalvos (0)

timis!) Jurbarke vyko tarptautinis teatrų festivalis „Vaivorykštė", kuriame vaikų ir jaunimo teatrai iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos parodė 13 spektaklių. Bet teatrų festivalis - ne tik spektakliai, o teatrinėje „Vaivorykštėje" ne septynios, o kur kas daugiau spalvų.

(Plačiau...)

Nustebinome kalbininkus (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje viešėjo Vilniaus pedagoginio universiteto prof. habil. dr. Stasys Skrodenis, doc. dr. Gražina Akelaitienė, prof. dr. Vincentas Drotvinas. Kalbininkai susitiko su mūsų ir Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniais bei gimtosios kalbos mokytojais.

(Plačiau...)

Kuo gandras vaišino? (0)

Lietuvių mitologijoje Gandrinės laikomos tokia didele švente, kad net paukščiai tądien lizdų nesuka. Didžiuliai plakatai kvietė kovo 25-ąją į „Gandro vaišes" Raudonės mokykloje. Direktoriaus pavaduotojos Beatos Jocaitytės-Bildziukienės ir būrelio vadovės Vilmos Urbštienės surengta šventė subūrė ir mokytojus, ir mokinius, ir tėvelius gražiems ir prasmingiems darbams.

(Plačiau...)

Gražinome Veliuoną (0)

Balandžio 16 dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai vykdė tradicinę gamtos švarinimo akciją „Gražinkime Veliuoną" taip įsijungdami į šalyje organizuotą akciją „Darom 2010".

(Plačiau...)

Miego dienai – nemigo naktis (0)

Kovo 21-oji - tarptautinė miego diena. Girdžių pagrindinėje mokykloje ji buvo paminėta renginiu „Nemigos šešėliai".

(Plačiau...)

Vaidindami juokiasi, po vaidinimo – dalija autografus (0)

Balandžio pradžioje Jurbarko kultūros centro teatro „Vaivorykštė" vaikų grupė rodė premjerinį spektaklį „Pagalba iš dangaus". Mačiusiesiems viskas aišku - linksmas, šaunus bendraamžiams apie bendraamžius vaidinimas. O nemačiusiems apie spektaklį jau po premjeros papasakojo patys aktoriai ir režisierė Birutė Šneiderienė.

(Plačiau...)

Iš Seredžiaus – į Turkiją (2)

Seredžiaus pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame projekte „Geras elgesys sporte - geras elgesys gyvenime". Kovo mėnesį du mokiniai su mokytojais važiavo į Turkiją.

(Plačiau...)

Gimnazistai Belgijoje mokėsi laikytis taisyklių (0)

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje tęsiamas tarptautinis klasių mainų projektas „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais ir mokytojais". Kovo mėnesį jau ketvirtoji per visą projekto vykdymo laikotarpį Jurbarko gimnazistų ir mokytojų grupė pabuvojo Belgijoje.

(Plačiau...)

Kristinos olimpiados (2)

Kai pakalbinau šiais metais pirmą kartą vykusios lietuvių kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją Kristiną Perminaitę, sužinojau, kad ji ne tik puikiai moka gimtąją kalbą, bet yra ir kitų dalykų olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Ir turbūt nėra to, ko Kristina imtųsi ir neįveiktų.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė” vaidino dramą (0)

Vakar kultūros centro jaunimo teatras „Vaivorykštė" rodė premjerą. Viskas buvo puiku - didelis malonumas vaidinti, daug žiūrovų, daug šypsenų ir aplodismentų. Mes susitikome prieš premjerą, kai jie kasdien repetavo ir kuo toliau tuo labiau jaudinosi, nes vaidinti saviškiams - didelė atsakomybė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook