Žvilgsnis

Žvilgsnis

Geriausi skaitovai – Jurbarko gimnazijoje (0)

Įvyko moksleivių meninio skaitymo konkurso rajoninis turas, o šiandien Lapėse, Kauno rajone, vystančiame regioniniame ture mūsų rajono mokykloms atstovauja Jurbarko gimnazistai ir skaitovė iš Raudonės.

(Plačiau...)

Užaugę „Nemunėlyje“ skuba gyveniman šokio žingsneliu (0)

Tautinio šokio studija „Nemunėlis" kovo 11-ąją Jurbarko kultūros centre koncertuos ypatinga - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20-ųjų metinių - proga, o jaunimo grupei šis koncertas bus paskutinis - jie jau dvyliktokai, todėl atsisveikina su „Nemunėliu".

(Plačiau...)

Mokykla prisistato su miuziklu (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje 2010-ieji metai prasidėjo linksmai ir kūrybingai - iškart po Kalėdų atostogų mokinių taryba surengė šventę, kurioje koncertavo mokytojų vokalinė instrumentinė grupė, o mokiniai parodė pasaką-miuziklą „Pelenė". Mokinių vaidinimas tapo mokyklos pristatymo dalimi.

(Plačiau...)

Dailininkų knygos stebina išmone (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje veikia Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus 3 klasės mokinių darbų paroda „Dailininko knyga". Sausio 22 d. atidarant parodą savo kūrinius pristatė autoriai, nes skaityti dailininkų knygas ne taip paprasta - jose raidžių nėra.

(Plačiau...)

Pro fotoobjektyvą galima pamatyti daugiau (0)

Šiandien „Žvilgsnyje" - apie tris jaunuolius, kurie į pasaulį ir mus jame dažnai žvalgosi pro fotoobjektyvą. Milda Bakutytė, Auksė Vabalaitė ir Mantas Būblaitis teigia, kad fotoaparatu galima be tik sustabdyti gražias ir netikėtas akimirkas, bet ir pamatyti kur kas daugiau, nei plika akimi.

(Plačiau...)

Kariuomenės dieną – kariški išbandymai (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje gruodžio 11-ąją vyko karinis-pažintinis renginys „Išbandyk save", skirtas Lietuvos kariuomenės dienai.

(Plačiau...)

Vytenis ir muzika, muzika, muzika... (4)

Neseniai jaunimo muzikos pasaulyje debiutavo vaikinų grupė „3", jų daina „Ateinu" jau skamba visose radijo stotyse. Vienas iš trijulės - jurbarkietis Vytenis Partikas.

(Plačiau...)

Jaunimo nominacijos, arba kaip nesuplyšti batų (0)

Graži tradicija baigiantis metams apdovanoti aktyviausią rajono jaunimą ir šįmet buvo pratęsta - gruodžio 16 d. boulingo kavinėje įteiktos penkios Jaunimo nominacijos. Nominacijas įsteigusiai Jaunimo reikalų tarybai (JRT) jau prieš keletą mėnesių kandidatus teikė formalios ir neformalios organizacijos bei pavieniai asmenys. Kam skirti nominacijas, sprendė JRT.

(Plačiau...)

Jurbarkietės posėdžiavo Europos Parlamente (0)

Danutė Matelytė ir Viktorija Petrauskaitė, Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinės, spalio pabaigoje keliavo į Strasbūrą ir posėdžiavo Europos Parlamente.

(Plačiau...)

Scenoje – talentingiausieji (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių taryba lapkričio 19 d. surengė „Talentų šou".

(Plačiau...)

Seime veliuoniečiams įteiktas diplomas (0)

Lapkričio 20 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus" nariai, dalyvavo šventiniame renginyje, skirtame paminėti Jungtinių Tautų Vaikų teisių konvencijos dieną, kuris vyko Vilniuje, LR Seime. Veliuoniečiams buvo įteiktas apdovanojimas už pelnytą III vietą konkurse „Kaip mes kovojame prieš patyčias".

(Plačiau...)

„Atvira erdvė“ – jaunimo centro vizija (0)

Prisiminkime kone prieš mėnesį vykusį renginį „AE jaunimui". Kas dalyvavo, turbūt ir nepamiršo, nes tai buvo, ko gero, daugiausia jaunimo sutraukęs renginys, ir kiekvienas čia galėjo rasti ką nors sau. Jei tik norėjo, žinoma.

(Plačiau...)

Jaunieji šauliai „šturmavo” Belvederį (0)

Spalio 23-24 dienomis Seredžiaus pagrindinėje mokykloje vyko Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydis, skirtas Lietuvos Konstitucijos dienai.

(Plačiau...)

Konstitucijos dieną – apie teises ir pareigas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla įsijungė į projektą „Drąsinkime ateitį" ir lapkričio 23 d. dalyvavo Konstitucijos žinių patikrinime bei surengė pilietiškumo akciją „Konstitucijos dieną švęskime kartu".

(Plačiau...)

Vaikinai su motociklais – nepavojingi (0)

Spalio 3-oji, jei prisimenat, buvo lietinga. Bet ne apie lietų šis rašinys, nors lietus tą dieną savo vaidmenį irgi suvaidino. Tą šeštadienį Jurbarke vyko motociklų ir motorolerių sezono uždarymas. Jį suorganizavo Matas Mačiulaitis, Tadas Radišauskas, Paulius Špelveris ir Aurimas Sendžikas.

(Plačiau...)

Kas įveikė trasą – yra nugalėtojas (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1Ga klasės moksleiviai kartu su auklėtoja Birute Geniene mėgsta dalyvauti žygiuose. Rugpjūčio viduryje dalyvavo dviejų dienų tradiciniame kariniame-pažintiniame pėsčiųjų žygyje „Kęstutėnai" Sakalinės kaime, Tauragės rajone, o rugsėjo pabaigoje - tarptautiniame žygyje Čekijoje.

(Plačiau...)

Belgų filmukuose – besišypsantys veidai (0)

Užrašas „Welcome!" sveikino kiekvieną įėjusįjį pro gimnazijos duris, bet skirtas jis gimnazistams iš Belgijos. Spalio 11-16 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje buvo vykdoma projekto „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais" šių metų programa.

(Plačiau...)

Viešvilėje jaunimas mokėsi gatvės meno (0)

Rugsėjo 6-8 dienomis Viešvilės vaikų globos namuose vyko seminaras „Hip-hop + graffiti + tradicija". Renginį finansavo Jurbarko rajono savivaldybė pagal Jaunimo veiklos skatinimo programą, o dalyviams seminaras bus naudingas naujiems kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

(Plačiau...)

Giedrės ietis ir svajonės skrieja toli (1)

Septyniolikmetė gimnazistė Giedrė Kupstytė - sportininkė, Lietuvos lengvosios atletikos jaunių rinktinės narė. Nors motyvas pradėti sportuoti buvo vaikiškai naivus, Giedrė džiaugiasi prieš keletą metų suradusi sritį, kuri teikia jai malonumą, skatina tobulėti, siekti savo tikslų ir svajonių išsipildymo.

(Plačiau...)

Per grožį pažįstame pasaulį (0)

Seredžiaus pagrindinėje mokykloje jau antrus metus veikia kūrybinė stovykla - mokiniai piešia ant medinių skydų. Praėjusią vasarą stovyklautojai piešė Margaritos ir Petro Baršauskų sodyboje ir piešinius paliko jos šeimininkams.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook