Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gertrūdos mokslus Italijoje sutrumpino virusas

Gertrūdos mokslus Italijoje sutrumpino virusas (1)

2020-04-25

Gertrūda Kazakevičiūtė (centre) su naujaisiais klasės draugais ekskursijoje, į kurią važiavo su bažnyčios giedotojais ir kunigu. Asmeninio albumo nuotr

Šešiolikmetė Gertrūda Kazakevičiūtė nuo praėjusių metų rugsėjo į mokyklą ėjo Italijoje. Dalyvauti moksleivių mainų programoje buvo didelė merginos svajonė, kuriai buvo lemta išsipildyti. Tačiau kai mergina jau buvo apsipratusi su kitokia nei mūsų gimnazijose itališkos mokyklos tvarka, įveikusi namų ilgesį ir svečioje šalyje pasijutusi kaip namie, turėjo grįžti – svajonių mokslo metus gerokai patrumpino visame pasaulyje įsisiautėjęs koronavirusas.

Sugalvojo pati

Eržvilko gimnazijos moksleivė G. Kazakevičiūtė save apibūdina kaip drąsią ir smalsią. Būtent šios savybės paskatino ją susidomėti moksleivių mainų programa ir metams išvažiuoti mokytis į Italiją.

„Esu drąsi ir smalsi, mėgstu keliauti, esu aplankiusi daugiau nei dešimt šalių, ir viena iš labiausiai patikusių buvo Italija. Ne tik savo kalba ir maistu užburianti šalis manyje pažadino norą pažinti ją ne tik kaip turistei, bet ir kaip gyventojai“, – pasakojo Gertrūda

Šiam norui išsipildyti labiausiai tiko moksleivių mainai, skirti jaunimui nuo 15 iki 18 metų, kurie nori išbandyti savo galimybes mokytis kitoje šalyje, išmokti naują kalbą bei pažinti kitą kultūrą. Internete, viename moksleivių mainų organizacijos puslapyje, Gertrūda užpildė anketą, nusiuntė. Tai buvo 2018 m. rugsėjį. Teko ilgai laukti, kol buvo pakviesta į pokalbį.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook