Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gimnazistės Barboros sėkmė: „Mokytis man labai patinka“

Gimnazistės Barboros sėkmė: „Mokytis man labai patinka“ (0)

2021-03-23

Įvairiose olimpiadose ir konkursuose pergales skinanti gimnazistė Barbora Jociutė įsitikinusi, kad išmokus planuoti laiką jo užtenka viskam – ir laisvalaikiui, ir pamokoms, ir papildomiems mokslams. J. Stanaitienės nuotr

Vieniems moksleiviams besiskundžiant dėl nuotolinio mokymosi, kiti dėl to bėdų nemato ir ne tik spėja pasirengti pamokoms, bet dalyvauja viena po kitos rengiamose įvairių dalykų olimpiadose bei konkursuose. „Reikia planuoti laiką, tada jo užtenka viskam. O mokytis man labai patinka“, – sako Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientė Barbora Jociutė

Potraukis skaityti

Ypatingą vardą merginai sugalvojo mama. „Mama – istorikė. Ji sakė, kad vardą parinko galvodama apie išskirtinę istorinę asmenybę Barborą Radvilaitę. Man jis patinka, tikrai išskirtinis“, – šypsosi Barbora, gimusi ir užaugusi Jurbarke.

Iš vaikystės, sako, nelabai ką atsimena – tik ilgus pasivaikščiojimus gamtoje su seneliu ir šuniuku, ir knygas.

„Labai daug skaitydavau ir iki šiol skaitau“, – tikina devyniolikmetė.

Prisimena Barbora ir vaikystėje labiausiai patikusias knygutes, kurios susijusios ir su jos vardu – „Barbora Radvilaitė“, mylimiausia – „Dramblytės Barborytės žygiai ir darbai“.

Vėliau labai patiko knygų serija „Namelis prerijose“. Dabar mergina skaito daug rimtesnes knygas ir kitaip nei nemaža dalis jos bendraamžių labai mėgsta programines knygas.

„Privalomos perskaityti knygos man įdomios. Neužtenka perskaityti santraukas – aš jas skaitau visas. Didelį įspūdį paliko Škėmos „Balta drobulė“, – sako B. Jociutė.

Dar jai labai patinka biografinės knygos, žymių žmonių laiškai, mintys. Visiems rekomenduotų perskaityti knygą „Istorijos balsai. Kalbos, pakeitusios pasaulį“, kuri suteikia daug motyvacijos.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook