Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Patirtis: nuotolinės pamokos gimnazistų nesužavėjo

Patirtis: nuotolinės pamokos gimnazistų nesužavėjo (0)

2020-04-27

Ugnė Gvazdauskaitė nesigaili, kad dabar visas laikas – tik mokymuisi. Dvyliktokė mano, kad įdėtos pastangos neliks be rezultato. 

Jaunimas mėgsta naujoves ir technologijų nesibaido. Dažnoje mokykloje rengiamos „Pamokos kitaip“ moksleiviams ypač patinka, tačiau nuotolinis mokymas jų nesužavėjo. Ypač abiturientų, kuriems, nepaisant pandemijos ir karantino, abitūros egzaminų išvengti nepavyks. Kalbinti gimnazistai sakė, kad geriau būtų eiti į mokyklą, užuot per dienas sėdėjus prie kompiuterių.

Rezultatas – pagal pastangas

Jei įsivaizduojame, kad aštuntą ryto mokiniai namie susėda prie kompiuterių, kaip kad susėsdavo klasėse į suolus, taip nėra. Arba yra ne visur.

„Girdėjau, kad kitose mokyklose būna ir kitaip, bet pas mus nereikia nuo aštuonių sėsti prie kompiuterio. Čia yra susitarimas su mokytojais, kada ir kaip vyksta svarbiausios pamokos, – sakė Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos IVbG klasės mokinė Ugnė Gvazdauskaitė.

Tačiau mergina patikino, kad per svarbiausias pamokas – istorijos, chemijos, biologijos, matematikos, lietuvių kalbos – gauna daug darbų, ir sėdėti prie jų reikia ilgai.

Ugnė – abiturientė, jos laukia egzaminai. Ar negąsdina?

„Mane gąsdina, nes aš – stresuojantis žmogus. Bet tai mums savotiškas išbandymas – viską daryti savarankiškai, rodyti pastangas, mokytis ir taip pasiruošti egzaminams“, – sako stresuojanti, bet vis dėlto pozityviai nusiteikusi veliuoniškė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook