Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Smalininkų automechanikai konkurse įvertinti puikiai

Smalininkų automechanikai konkurse įvertinti puikiai (0)

2020-04-28

Konkurse „Geriausias automechanikas 2020“ dalyvavusius Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos trečiakursius Joną Kondrotą ir Vidą Jackų paruošė profesijos mokytojas Saulius Svylas. Smalininkų TVM archyvo nuotr.

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos automechaniko specialybės moksleiviai sėkmingai dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse, kurį dar prieš karantiną surengė Tauragės profesinio rengimo centras.

Profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias automechanikas 2020“ smalininkiečiai Vidas Jackus ir Jonas Kondrotas varžėsi su savo kolegomis jaunaisiais automechanikais iš Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Šilutės profesinio mokymo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro bei Rusijos Kalingrado srities Sovetsko technikos kolegijos.

Konkurso dalyviai atliko teorijos testą ir 5 praktines užduotis: vamz

džio suvirinimas 90 laipsnių kampu, generatoriaus defektavimas ir remontas, priekinio rato guolio keitimas, stabdžio disko defektavimas, srieginio veleno matavimai.

Smalininkų TVM trečiakursis Vidas Jackus nesunkiai įveikė užduotis ir profesinio meistriškumo konkurse užėmė antrąją vietą. Kitos dvi prizinės vietos atiteko Šilutės PMC atstovams.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook