Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sunkiaatletis Rytis: šitas sportas mane veža!

Sunkiaatletis Rytis: šitas sportas mane veža! (0)

2021-03-01

Sunkiaatletis Rytis Veverskis, pripažintas vienu geriausių 2020 m. Jurbarko r. sportininkų, apie savo mokytoją ir trenerį Rimantą Slaviką sakė: „Jis yra atkaklus ir mus to išmokė.“ 

Vasario pradžioje paskelbtame geriausių Jurbarko r. sportininkų sąraše dominuoja klausutiškio trenerio Rimanto Slaviko auklėtiniai. Olimpinių sporto šakų penketuke – ir Lietuvos studentų svarsčių kilnojimo čempionas Rytis VEVERSKIS. Pokalbis su Ryčiu – ne tik apie štangą, kurią kelia nuo penktos klasės.

Dominuoja klausutiškiai

Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro sudarytame 2020 m. geriausių sportininkų penkioliktuke net penkias pozicijas užima klausutiškiai. Olimpinių sporto šakų geriausiųjų penketuke, be R. Veverskio, įrašytos ir sunkiaatletės Gabrielė Bubliauskaitė, Lauryna Petrauskaitė ir Neda Petrauskaitė, o Jaunųjų vilčių penketuke – Emilija Pukelytė. Geriausių sąraše – ir R. Slaviko treniruojama Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos mergaičių futbolo komanda.

Ir „Žvilgsnio“ pašnekovas R. Veverskis patikina, kad Klausučiuose sportuoti puikios galimybės – ir tada, kai jis buvo penktokas, ir dabar, kai Vilniaus universiteto studentas savaitgaliais grįžta į gimtinę.

Įspūdingi pasiekimai R. Veverskio 2020 m. sportiniai pasiekimai – įspūdingi: jis – Lietuvos studentų svarsčių kilnojimo čempionas, Jėgos trikovės studentų ir jaunimo čempionate – pirma vieta, Sunkiosios atletikos suaugusiųjų čempionate – pirma vieta, Panevėžio sunkiosios atletikos tarptautiniame turnyre – pirma vieta, „Dzūkijos taurės“ štangos spaudimo čempionate savo svorio kategorijoje – pirma vieta.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite eletroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook