Apie mus

Apie mus

„Šviesa" – tavo ir mano laikraštis, savo puslapiuose rašantis apie tai, kas svarbu mums visiems.

Pirmasis Jurbarko rajono laikraštis buvo išleistas 1949 m. sausio 3 d. „Šviesos" pavadinimu laikraštis leidžiamas nuo 1963 m. vasario 2 d. Šiemet jubiliejų mininti „Šviesa" keitėsi su istorijos pokyčiais ir į savo skaitytojus šiandien kreipiasi objektyviu, atsakingu ir aštriu žodžiu.

„Šviesą" leidžia laikraščio steigėjas ir leidėjas uždaroji akcinė bendrovė „Jurbarko „Šviesa", subūrusi kūrybingą ir savo skaitytojus vertinantį kolektyvą.

„Šviesa" leidžiama du kartus per savaitę – antradieniais 2720 egz., penktadieniais – 2720 egz. tiražu. Laikraščio tiražas deklaruojamas Nacionalinei rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijai. Pagrindinę tiražo dalį sudaro prenumerata, garantuojanti kiekvieno „Šviesos" numerio sklaidą. Laikraštis platinamas Jurbarko mieste ir rajone.

Savo šūkio nekeičiame: su „Šviesa" – gyventi įdomiau. Šeštadieniais skaitytojus pasiekia publicistika, analitiniai straipsniai, svarbūs sprendžiant gyventojams aktualius klausimus, aiškinantis vietinės valdžios abejotinus sprendimus. Laikraštis atviras švietimo, socialinėms, kaimo problemoms, sporto naujienoms, teisėtvarkos klausimams.

Trečiadieniais „Šviesa" Jūsų namus nušviečia vis kitokiu spinduliu.

„Kultūros sala" pasakoja apie kuriančius žmones – menininkus, kultūros darbuotojus, rajone vykstančius renginius, savo puslapiuose suteikia vietos spausdintam kūrėjo žodžiui. 

Antrąjį mėnesio trečiadienį išeinantis „Verslo takas" skirtas ne tik verslo visuomenei, bet ir kiekvienam, besidominčiam ekonomika, darbo birža, verslo aplinka ir rajono įmonėmis.

„Vaikų trečiadienis" į Jūsų namus įneš vaikišką juoką ir mokyklose įprastą šurmulį. Jame rasite vaikų rašinių apie patirtus įspūdžius ir nuotykius, pirmuosius kūrybos bandymus, konkursų ir laisvalaikio skaitinių smalsučiams ir smalsutėms.

Apie rajono moteris, jų džiaugsmus ir rūpesčius pasakoja „Trys kampai" – „Šviesos" laikraščio priedas visiems, kuriems svarbu jaukūs namai, darni šeima ir laimingas gyvenimas.

Paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame skaityti „Žvilgsnį" – tai vieta jaunimo požiūriui.

Mes vertiname skaitytojų nuomonę, laukiame Jūsų pastabų, pasiūlymų, patarimų. Skambinkite ar užsukite pas mus į svečius – „Šviesa" visada atvira dalykiškam pokalbiui, įdomioms mintims, Jūsų pasiūlytoms temoms.

„Šviesa" ir internetinis laikraščio puslapis jurbarkosviesa.lt – puiki galimybė reklamuotis. Laikraštis bendradarbiauja su įvairiomis reklamos agentūromis, taikoma lanksti mokėjimo ir nuolaidų sistema. Mes dirbame tam, kad apie Jus sužinotų visas Jurbarko kraštas.

„Šviesą" galite užsiprenumeruoti nuo bet kurios dienos, kreipkitės į paštą ar jo skyrius, savo laiškininką, platinimo įmones ar užeikite į redakciją. Informacija tel: (8 447) 51 130, 8 656 95 335.

Naudoti „Šviesoje" ar internetinėje laikraščio versijoje www.jurbarkosviesa.lt, ar laikraščio socialiniuose tinkluose publikuojamą informaciją galima tik gavus redakcijos raštišką sutikimą.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook