Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


LLL, 2014-05-06
Cia skaiciau komentara , kad kiekvienasm kaskas nepatinka, bet gyvunai ir vaiku triuksmas nekenkia zmogaus sveilatai, reiketu tai suprasti pries rasant tokius komentarus. matosi, kad rase rukantis zmogus. Visi mes gimem kviepuoti normaliu atmosferiniu oru o ne rukaliu dumais. Uzdrausti rukiti butina.
ha, 2014-04-18
Nesidžiaukite kas nerukot, kad ir uždraus nerūkyti balkonuose vistiek žmonės kaip rūke taip ir rūkys, prie kiekvienos laiptines policininko nepastatys. Jei valdžia šitaip nori uždraust rūkyt tai tegu gal išima iš rinkos cigaretes, nebus cigarečių gal nebus ir rūkančiu. dabar ir žaidžia kaip maži vaikai, matosi, kad tikrai neturi ką veikti.
Liuks, 2014-04-17
kad nori uždrausti rūkyti langais, rūkysime durimis.
Magdė, 2014-04-16
Pritariu, pagaliau savo bute bent nuodytis rūkalių dūmais nereikėtu. Dabar nėra galimybių išsivėdinti kambarių, tai Dainiai smirdi, tai cigarečių dūmai.
krc, 2014-04-16
zodziu isvada tokia metat rukyt ir dauzot viska aplinkui , jug tada kaimynai ir aplinkiniai dumu nebeuzuos argi ne taip ?
hm?, 2014-04-16
Naudingiau butu jei svarstytu apie alkoholikus o ne apie rūkalius. paskui rūkalei pradės kambariuose rūkyti, tai ugnegesiai nespės gaisru gesinti.
, 2014-04-16
Žinot vieniems kenkia dūmai,kitiems gyvūnai,kitiems vaikų triukšmas..Daugiabučiuose kitaip nebus.Pasistatykit miške trobą ir turėsit visišką tylą ir ramybę..nors ne,pradėsit skūstis,kad zuikys po egle pa*iko.. ar varna sukarksėjo..
superinė idėja, 2014-04-16
O aš visiškai pritariu! Kodėl aš, būdamas sveikas, nerūkantis žmogus, turiu kęsti rūkalų dūmus? Turiu uždarinėti langus, nes neina kvėpuoti, pro laiptinės rūkalius brautis ir grįžti smirdinčiais plaukais ir rūbais namo. O juolab, kokį pavyzdį mato vaikai?
O man patinka, 2014-04-16
Balkonas sublokuotas ir aš pastoviai turiu uostyti kaimyno dūmus. Neįmanoma laikyti atdarų durų ir langų.
Heis, 2014-04-16
Plius visiškai šališkas apverktinas straipsnis, grūdantis neaiškius faktus.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook