Komentarai


pyktis, 2015-03-14
Man isvis idomu kiek mokejo baltosioms pirstinem uz nagla isikisima..tikriausia primokejo tiek kad visa gyvenima to nepamirs pinigu skaiciausir nakty tikriausia nemiegojo ...
kad is tos merijos, 2015-02-27
liko paleistuviu lizdas....o apskritai: kokia teise meras ar kazkas turi tardyti pilieti????
Bronislavas, 2015-02-27
Na, ir ką gero Jurbarke nuveike tas Meras. Savus visur susodino i visokias pareigas. ..net žmoną ''pakeite'' Koks čia vyras,jei namie nesusitvarko.Tai kaip gali mūsų Jurbarką prižiūreti.. Tai ir intriga su balsavimo papirkinejimu už kitus gali puikiai suorganizuoti pagal ...''pats muša ir pats šaukia''
vytautas, 2015-02-27
turetu kazkaip vrk sutvarkyt tuos papirkinetojus griežtint atsakomybe ar kažka, nes dabar eini žmogus, balsuoji pagal sažine bet ka tas tavo vienas balsas reiškia palyginus su pilnu keliom mikrūškėm prigrūstom asocialių rinkėjų?
demesys, 2015-02-27
Nekreipkit dėmesio, čia merą kritikuoja tie patys Lietuvos parsidavėliai kaip ir tas rinkėjas.
Dėmesingas, 2015-02-27
Goda, viskas bus gerai. Meras stengiasi, kad būtų gerai.
:), 2015-02-26
Nu ką Jūs čia kalbat, ar tik apsimetat kad nesuprantat kas tuos žmogelius turinčius priklausomybių atviliojo balsuot. Jie gi žmonės ligoniai ir už alaus bambalį ar cigarečių pakelį gali ne tik balsuot bet ir dar ką nuveikt. Nesityčiokit Jūs iš ligonių, pirkdami juos. O meras ir vicemeras teisūs, matosi kad tuose cirkuose jų partijos nedalyvauja. Kas draudžia užkirtinėt pažeidimus kitų partijų atstovams.
Laimis, 2015-02-26
Oi, Meras visai užpanikavo ! Su pijokeliais bendrauja. Jurbarkiečių yra daug puikių žmonių! Rinkim kitą Merą. Aš tai balsuosiu už S.Lapeną !
tęsinysę, 2015-02-26
O gal to nereikia mūsų elitui? Gal jiems geriau, kad kuo mažiau žmonių ateitų balsuot, o jie taip ir liktų karaliukais? Karaliukai visam gyvenimui. Kaip senais sovietiniais laikais partiniai sekretoriai.
tęsinys2, 2015-02-26
Gal būtų daugiau naudos visiems, jei prie balsavimo apylinkių rinkėjus pasitiktų su arbatos stikline, sausainiais ir padarytų žmonėms šventę? Gal taip žmonės suprastų, kad jie tikrai svarbūs ir lauktų kitų rinkimų su nekantrumu, pradėtų domėtis politika ir politikais, o ne būtų nusivylę ir viskam abejingi? .
tęsinys, 2015-02-26
Prisiklausę tokių saldžių kalbų, pasijutę reikalingais ir reikšmingais, žmonės ateina balsuot. O čia... Stovi du dėdės su kostiumais ir kaklaraiščiais ir surengia tardymą, ieško "nusikaltėlių", kurie prikalbino žmones, o gal net ir atvežė juos, vykdydami tų pačių "kostiumuotų dėdžių" raginimus.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook