Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


palaida bala, 2015-11-03
mano nuomone prasideda nuo ūkio skyriaus,per saugaus eismo komisijos posėdžius visokie miliai galbūt nedagirdi ir nedarašo protokole kas jiems sakoma, o visokie andriuliai kartais savaip interpretuoja gautas užduotis.Va ir turim po to ką turim.Administracijos direktoriai virsta iš postų, o šiems kad nors kas
Jurbarkietis, 2015-10-31
Aš pritariu pareigūnui, kad sankryžose atitvarai skirti saugoti o ne gėlių prodas rengti ir ne tik sankryžose, o ir prie gintaru baldų ir maximos. Daug kas ir nerašo nes niekas negirdi ir viskas. Atsimerkit, ar jums samgu kai nieko nematote? tai darytkite ką nors juk viskas jūsų galioje
Kodėl Dumčiui neužkliūna, 2015-10-27
įvažiavimo matomumas Lauko -Kęstučio, Lauko - Gedimino sankryžų matomumas, kai stovinčios Lauko gatvėje mašinos visiškai uždengia matomumą? Grybo ir Vydūno gatvės nepatogi sankryža, ir dar "murziaus" remontuojami tiesiog gatvėje automobiliai visuomet išdrabstyti sankryžos prieigose.
Turistas, 2015-10-27
Beveik visų Lietuvos kaimelių valdžią kamuoja provincijos sindromas: mes žinome, tai, kaip kiti gali nežinoti? Toks įsigalėjęs rusiškos betvarkės paveldas. Europoje visa informacija tarnauja žmogui, lengva orientuotis kiekviename mieste. Kuo į nuo Europos į Rytus toliau, tuo informacijos mažiau. Tuo įsitikino kiekvienas keliautojas.
Osvaldas , 2015-10-26
Iš viršininko lūpų nuskambėjo įdomus dalykas "protingumo kriterijus " tik va kelių eismo taisyklėse tokios sąvokos neteko rasti. Eismą keliuose reguliuoja ženklai, ženklinimas ir kiti dalykai numatyti kelių eismo taisyklėse, įrenkit tai kas priklauso ir nebus problemos o jų kolkas tikrai nemažai.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook