Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Jurbarkiškis,, 2017-12-09
dar rodos taip neseniai pasakodavome anekdotus,kaip kokie anglai nemoka važiuoti pašąlus,ir kaip greitai atrofavosi mūsų smegeninės:asmeninės atsakomybės jokios,kažkas kaltas kad pašalo,kažkas kaltas kad pasnigo.Valdžia,kad ir kokia gera būtų,niekada nespės palakstyti su žvyro lopetėle paskui kiekvieną už save ir savo artimuosius neatsakantį vairuotoją.
slidu, 2017-12-07
Žiemą kelią reikia vertinti įtariai ir pagal tai pasirinkti greitį. Kodėl šimtas automobilių ta pačia atkarpa pravažiavo, o vienas stovi griovyje aukštyn ratais ir laukia tralo ar net greitosios pagalbos. Todėl, kad jo vairuotojas buvo žioplys, nesuvokiantis, ką veikia prie vairo. Ir visa laimė, kad ta jo klaida baigiasi tik kėbulo darbais, nors tragiškų pavyzdžių taip pat dažnai pasitaiko.
slidus kelias, 2017-12-07
Kasmet prasidėjus tikrai žiemai iš „vairuotojų“ pasigirsta verkšlenimai, kokia bloga situacija pas mus su kelių valymu. Jau net nebejuokinga skaityti ir klausyti komentarus, kad dėl nuo kelio nuvažiavusių „vairuotojų“ klaidų kalti kelininkai. Laiku nenuvalė, laiku nepabarstė. Panašu, kad būtų laikas suprasti, kad idealiai nuvalytų kelių ir gatvių nebus niekada. NIEKADA.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook