Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Hhmmm, 2019-02-01
Su savo pagiezingu sventumu,galetu ir nemunipuliuoti zmones. Menininke puikiai atsiskleide ir idejiskai, įdomei pateike darbus. Duonos sventumas cia itin ne prie ko..bet galima suprasti stereotipus. P.s Gal geriau aplankykite parodas,koncertus ir siaip maziau bus “dvasinio” pavydo ir nepagristo, pagiezingo “sventumo”-kuris susiveda is gilios ,gilios tamsos ,norint suzibeti protingai :) Menininke tikra jauna saunuole! Pirmyn!
Hhmmm-ui, 2019-02-02
Šios merginos meno darbų nemačiau, bet šiaip įvairias parodas kartais aplankau... Jums, laisvu nuo parodų lankymo metu, dar patariu pasimokyti lietuvių kalbos rašybos. Dabar Jūsų tekstuose klaidų tiek, kad skaitant „akys ašaroja"...
rrr, 2019-01-27
tu 'menininku' is batonu...kai nieko nesugeba,tai pradeda is batonu,baranku,sasisku,makaronu 'didziaja kuryba kurti' ,o realybeje tikrieji menininkai yra nuo prigimties,ir jiems tu akademiju nereikia...o didzioji dalis tu 'menininku' is tos akademijos varo i darbo birza...
rrrrr, 2019-02-01
Ka galiu atsakyti..buvau toje patodoje.Puikiai ji ikvepe.Buvo tikrai smagu patirti kvapa ir ispudi.Buvo naturalj ir idomu.Tai Jusu komentaras atitinka Jusu pacios mintis-birza,varo ir t.t.Tai ir varykit-sekmes! Suprantama,kad plasmase,o gal net koks kicas is Maximos Jusu taip ale “kritikes” vietines nenuviltu:)
Pritariu,, 2019-01-28
su maisto produktais žaisti negalima, juo labiau su Duona- ji šventa. Tai tiesiog nepadoru. Liūdna, kad šiai jaunai tipo menininkei jau dabar trūksta idėjų išreikšti save kaip nors kitaip, kitomis priemonėmis.
cha, 2019-01-27
nu ten be vokelio net nepapulsit...
jo, 2019-01-26
norėčiau dėstytoju dirbti toje akademijoje, tai dėstyčiau...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook