Komentarai


Vilė, 2020-01-20
Geriau pasirūpintų naujesniais šviesoforais, kurie nesant intensyviam eismui išsijungia. (Sekmadienio popietė, vakarai}. Kai stovi vienas sankryžoj visam mieste ir lauki kol leis judėti :)
vvv, 2020-01-19
kas laikinai tas amzinai:)
As, 2020-01-18
;) kaip visada, daug visažinių.
Jo,, 2020-01-16
o kada kauno gatvėje bus padoriai ir visiems suprantamai išaiškintas eismas? Pakabino gatvės galuose apribojimą 30,panaikino perėjas. Gal tada prie ženklų 30 pakabinti ženklus gyvenama zona,kad orientuotusi vairuotojai kam čia pirmumas,kad pėstieji gali eiti bet kada ir bet kur. Ar bus taip laukiama kol bus sutraiškyti staiga išėję žmonės,o biurokratai baltosiom rankelėm rausis plaukus nuo galvelių amžinai nekaltų?
Vietinis, 2020-01-15
Galėjo grąžinti ir rodyklę prie stoties važiuojantiems nuo žvyro kariero link Kidulių. Dėl rodyklės nebuvimo ten kaupiasi papildomi automobiliai, o visa šita automobilių eilė vėliau stabdo iš centro link Kidulių važiuojančius ir ten taipogi kaupiasi automobiliai.
jurbarkietis, 2020-01-15
Saugaus eismo komisija turėtų apsvarstyti pėsčiųjų perėjos prie teismo Vytauto Didžiojo gatvėje būtinumą.... jei ji reikalinga tuomet reikia ją apšviesti, o jei ne tuomet panaikinti, nes tamsiu paros metu ten iki nelaimės ten vienas žingsnis..... Kurai, ar ne ta gatve važiuoji į darbą ir namo?
Nu geras, 2020-01-14
Tai jau Rybakovas saugaus eismo komisijos pirmininkas? Parastai juo būdavo sav. adm direktoriai. Ar nepersiplėš bachūras? Jau turėjom tokį amžiną lindėją į visas pozicijas, feisbukų žvaigždę juodaitį, kuo baigėsi irgi matomėme. Šis irgi lenda visur perzengdamas savo kompetencijos ribas tam yra direktorius.
rybokas, 2020-01-19
sikom mes ant tu jusu simkaiciu:)
Geriau jau, 2020-01-15
Mužikas, negu sumautas konservatorius. Suparantu, kad konservam į kaimo žmones nusispjauti ir tik dėl rinkėjų porcijos jie važiuoja į kaimus
geram, 2020-01-15
Na taip, geriau jau nieko neveikiantys valdininkai, be idėjų ir iniciatyvų :) Tokių esame turėję apsčiai. Bet šis komentarus rašinėjantis mužikas jų ir pasiilgsta labiausiai.
Praeivis iš šimkaičių, 2020-01-14
Juodu dabar kartu su meru toletais šimkaiciuose rūpinasi galvoja dundukai kad rinkeju taip pritrauks.sikom mes šimkaitisškiai ant tokiū juokdariū.dirbkit savo darba nevykėliai!
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook