Komentarai


Auklėtinis, 2020-02-15
To nebuvo kol savivaldybei nepriklausė vaikų namai, dabar aiški priežastis, nes betvsrkė visur, kur tik savivaldybės vadovų kompetencijos reikia.
Policijs, 2020-02-13
Siaubas..iki ko prieita, kad policija turi tokiomis nesąmonėmis užsiiminėti.. vaikai bėga, nes yra problemų kažkokių, tai jau pasekmė. Manau, kad reikia aiškintis pasekmių priežastis ir jas spręsti, o ne grasinti vaikams policija, vaikyti kaip šunis ieškant bėgančiųjų. Ar tai normalūs paieškų skaičiai? Tai ką jie užsiims kitais darbais, kai šitiek reikia paieškų organizuoti. Nesąmonė. Kur psichologai ir visus tarnybos,, kad nesprendžia pabėgimų priežasčių?
Zinoma, 2020-02-11
Prie ko kaltos darbuotojos? Gaila jų stengesi dėl kitų gerovės, o ką šiuolaikinei vaikai bemoka? Rūkyti, draskyti akis, ir varineti policija. Tokius kur bėga y civilizacijos centrą kol proto ygaus. Bet girdėta kad ir te jiem patinka. Ką padarė kaži jie gero kad darbuotojas smerke?
Oi oi oi,, 2020-02-12
rašyti lietuviškai nemokėjimas - tai kaip iš "civilizacijos centro" :o
Ar zinai 2, 2020-02-11
Ponas viršininke, ar žinai, kad reikia atvykus ir sureagavus į įvykio vietą, liepti globos namų atsakingoms darbuotojoms dėl kiekvieno vaiko pasisalinimo rasyti tarnybinius pranesimus bei pasiaiskinimus, kuo praeita diena buvo blogesne ir kokių veiksmų ėmėsi globos įstaiga.
Ar zinai 1, 2020-02-11
Šiuos tarnybinius kartu su pareigūnų tarnybiniais segti į mažyčių pabiruciu bylą ir pastuku po svarstymo kartu su pabiruciu i malaletkas. Ir viskas, problema isspresta, ar taip sunku? O gal globos namu darbuotojos tingi? Ne tos, kurios nakti priziuri tuos gerucius vaikucius, o tos kurios atsakingos, auksciau.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook