Komentarai


Patarimas, 2020-09-07
Labai geras direktores sprendimas organizuoti nuotolinį mokymą. Mokytojams irgi pailsėti nuo tokios įtampos reikia. Jie juk irgi daug metų dirba ir yra rizikos zonoje, niekas neatsitiks, jei mokiniai namuose mokinsis. Taip visada norėdavo iš pamokų pabėgti, dabar nereikės bėgti, galės legaliai namuose mokintis. Be to jei kuriam nelabai seksis, visada galės individuliai susitarti su atitinkamų dalykų mokytojais ir užsiimti individualiai už papildomą mokestį.
rrr, 2020-09-10
Mažai moka. Ar nepagalvojot nei kartą, kad pinigai uždirbami.
Mums, 2020-09-07
Mokytojam ir taip mažai moka. Galit tėveliai ir mus suprasti.
Mama , 2020-09-06
Nors vienas žmogus iš savivaldybės-MOLEVAITĖ - ryžosi geram žingsniui. Joks čia šou. Pirmiausiai reikia galvoti apie vaikų ateitį. Bus egzaminai. Vaikai yra mūsų visų ateitis
mamuniuk, 2020-09-07
neverk, pati galėsi su vaiku pasėdėti ir mokytis padėti. Tai tėvų pareiga, nenorėk viską mokytojams užkrauti. Už korepetitorių pati privalai būti. Vakarai ilgi, galima dirbti.
Mama, 2020-09-07
Ne visos mokyklos bus uždarytos, o jei ir bus, tai tokiame kaip Jurbarke net korepetitorių nėra... Čia matyt kažkas iš mokyklos rašinėja ir džiaugiasi, kad bus uždaryta...
Mamaite, 2020-09-06
Bet kokiu atveju mokykla bus uždaryta. Dėl Covid-19. Tik laiko klausimas po savates ar po dviejų.
Praeivis, 2020-09-06
Vienaip ar kitaip, ryšium su covid grėsme, sprendimas dėl nuotolinio mokymo yra teisingas. Matom kaip aplinkinių rajonų mokyklos užsidaro dėl susirgimų. Jurbarke taip pat tusime susirgimų, tai tikrai netoli bus tas laikas, kai virusas atakuos dideles susibūrimo vietas- mokyklas. Manau visiškai bebrasmis toks mitingas, galime didelėmis pastangomis suvaryti į krūvą dvi mokyklas pamainomis ar dar kažkaip, o po savaitės uždarinėti dėl covid protrūkio.
Jurbarkietė, 2020-09-05
Gali ugdymo procesą organizuoti kitose mokyklose, pamainomis. Taip prieš daug metų yra buvę. Mokimomės 2- je pamainoje dabartinėje Naujamiesčio mokykloje, kol remontavo šią mokyklą. Ar tai sunkus sprendimas? Galvokit galvomis.... visi.
Siaubas, 2020-09-05
Kaip ta "politikė" gali taip elgtis. Pasinaudodama vaikais daro politinį šou. Ar pati gal vaikų neturi? Siaubas kažkoks tam Jurbarke jei tokios snarglės pradeda rajonui vadovaut ir dar į seimą užsimano.
Čia labai taikliai pasakyta, 2020-09-05
Snarglė-daro politinį šou. Ir gana tokį pigų, primityvų, matyt švelniai tariant, galvelė nelabai protinga...
Neteiskim., 2020-09-05
Neteiskim gerb.politikės iš anksto. Gal rugsėjo 8 d. ji imsis išties naudingų darbų. T.y.,pasiraitos rankoves ir puls tinkuoti,dažyti ir pn. Ar bent jau langus nuvalys. Va,brigadą darbininkų jau renka.
............, 2020-09-05
Kie suprantu Molevaitė jau nebežino kaip y šikną kažkam sulyst daug loja,bet nieko nedaro.
Jonuk, 2020-09-04
Mano nuomone tarybos narė galėjo anksčiau domėtis gimnazijos remonto eiga. Merui tiesiogiai pavaldi mokyklos direktorė, meras pavaldus tarybai.
Aišku visiem px, 2020-09-04
bet galėtų pamokas organizuoti kitose dviejose pagrindinėse kurios anksčiau buvo vidurinės mokyklose
Hm, 2020-09-04
Gal ko nesuprantu. Net panašu, kad politikė Molevaitė protestuos pati prieš save. Įdomi situacija.
Jonukas, 2020-09-04
Ta moteris gina gimnazistų ir jų tėvų interesus. Tėvų ir gimnazistų kuriems gimnazijos vadovybė parodė pirštq.
Tikrai, 2020-09-04
Juokingai atrodo. Moteris matyt nesupranta kokios jos pareigos taryboje, greiciausiai aplamai nezino ka ten turi veikti. Bet kita vertus, dabar rinkiminis periodas, pilnas rinkiminiu triuku. Išvadoje- vargšas Jurbarkas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook