Komentarai


Vargšai konservatoriai, 2020-10-15
Nu net juokinga, kiek jie bando visokių pievų prirašyti. Na nejau nesupratote, kad galit nors ir šikt stati, rinkimus jau prapylet su tokiu savo kandidatu.
Tikri vargšai konservatoriai, 2020-10-22
Konservatorių kandidatui reikia logopedo pagalbos. Kalbų sakyti nemoka, skaito iš lapuko, kurį parašo Irma. Tikiu, kad ir mokslus už jį Irma baigė. Nes savarankiškai tai ne kažką...
Nagi, 2020-10-15
Mielieji, pasakykit nors kokį darbą, ką nuveikė Jurbarkui jau 4 metus Seime atbuvęs narys R.Juška?????Už grožį gali balsuoti našlelės, bet ne mis Jurbarkas renkam! D.Rybakovas gal ne toks gražuolis (skonio reikalas) , bet dešiniesiems turit respublikinę valdžią Jurbarkui tikrai bus naudingesnis. R.Juška Skvernelio parankės įsikibęs, Saulium premjerą vadina, o Jurbarkui kas?
To nagi, 2020-10-16
Jurbarkui daug kas, jei nesidomite, tai nežinote..... Paklauskite jurbarkiečių pasakys, mes žinome. Už tai ir balsuosime tik už Seimo narį R. Jušką.
Juška, 2020-10-15
mano manymu, seniai joks ne liberalas. Seniai į tuos pačius vartus su Skvernelio ir Karbauskio valstiečiais spardo. Nemėgstu Rybakovo, koncervams seniai naujo lyderio reikia, bet už valstiečių bendražygį 100 proc. nebalsuosiu.
Lol, 2020-10-14
Širinskienė nei grikio pagarbos neverta, valstiečių šluota. Neskleiskit nesąmonių.
Loliui, 2020-10-16
Širinskienė bent smegenų turi,ko nepasakysi apie pretendentą nuo TS-LKD
Čia buvo, 2020-10-14
Publikacija iš Lietuvos ryto. Tai matyt ne iš piršto laužti konservatoriu planai.
Konservatoriu siekiai seime, 2020-10-14
A. Širinskienė taip pat akcentavo, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos noras įteisinti homoseksualias santuokas ir narkotines medžiagas neturėtų būti naujojo Seimo prioritetas.
ta širinskienė, 2020-10-17
tegul skraido ant šluotos. Davatkoms tegul pasakoja savo pasakas.
vytas, 2020-10-15
Širinskienė triedžia miltais nes bijo, kad kaip ji komisijas rengė, dabar bus komisijos valstiečių darbam išaiškinti: keliukų asfaltavimai, skvernelio žmonos įdarbinimas lenkiškame Orlen, bandymai kištis į LRT veikla, cenzūros įstatymai ir t.t. del to dabar ir panikuoja ir išsigalvota žinias skleidžia.
Pamastymui, 2020-10-14
Juo labiau jie patys dabar jau skelbia, kad pirmieji darbai tai bus gėjų santuokos įteisinimas ir narkotikų legalizavimas, o aš manau, kad pirmasis kito Seimo darbas turėtų būti pensijų indeksavimas, bet tikrai ne gėjų santuokos ir ne tie sprendimai, kurie narkotikų legalizavimo srityje yra daromi. Nesu Gražulio draugė, bet konservatorių negaliu palaikyti“, - teigė A. Širinskienė.
mastyt ismok, 2020-10-15
kodel valstiečiai po buvimo valdžioje 4 metus aiškina ne apie savo darbus, o gazdina konservatoriais ir kiršina tauta,, lyg konservatoriai būtų ne tie patys lietuviai tik kitokių pažiūrų. konservatoriai jau 8 metus opozicijoje sėdi, o jais vis dar gazdina. geriau už atsinaujinusia konservatorių partija kur pilna jaunimo, nei už stambiojo žemvaldžio valdoma uaba, kurį vadina partija.
Pritariu Vytui, 2020-10-14
Del politines deliones, as taip pat ne uz tai kad pederastai vaiksciotu po seima prie to liberalu sparnas prisidejo . Greitai Jurbarke bus paradai
vytas, 2020-10-13
aš tai manau, kad reikia balsuot už konservatorius, nes ir taip aišku, kad bus dešiniųjų vyriausybė. Dabar esmė tame, kas daugiau įtakos turės vyriausybėje ir seime: konservatoriai ar liberalai. aš tai nenoriu, kad pradėtų stumt savo liberalias vertybes. reikia daugiau politinio svorio konservatoriams suteikt. Kitu atveju konservatoriai turės daryt nuolaidas liberaliom vertybem. o aš to nenoriu. tokia mano nuomonė
To:logiška, 2020-10-14
Toks komentaras gali būti tik konservatoriaus. Tik jiems visi kiti žmonės, nepriklausantys konservatoriams ar jų elektoratui, yra įvardinami buduliais. Mielieji konservai sumažinkit aroganciją, išmokit gerbti kitus žmones ir jų nuomones, politinius įsitikinimus, gal tada ir patys būsite mėgiami.
logiška,, 2020-10-14
bet buduliams žodis "konservatorius" kaip buliui raudonas skuduras; kiti vagia, keliukus asfaltuojasi, perka už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus kuo brangiau, tratina pinigus kiek gali, o kalti konservatoriai, kurie jau 2 kadencijos kaip opozicijoje. Jokių konkrečių argumentų neturi, bet vat nemyli ir tiek :)
Konservatoriai, 2020-10-13
Kaip amaras, sugraužia viską aplinkui, kas žaliuoja. Ir tik ėsdami aplinkinius patys tunka visomis prasmėmis.
vytui,, 2020-10-13
tokie "konservatoriai" - Lietuvos tragedija
o man ne grožis svarbiausia,, 2020-10-13
bet kad netratintų nesąmonėms biudžeto, t.y. visų mūsų pinigų!
>Šiaip, 2020-10-14
aš ne apie mūsų kaimo reikalus ir sakau, o apie įstatymų leidėjus, mūsų šviesulius.
Šiaip, 2020-10-13
Jau seimo nariai neturi galimybės įtakoti savivaldybės biudžeto išlaidų. Tai tarybos ir administracijos funkcijos. Žodžiu nusišnekėjote pilna burna.
Grimasa, 2020-10-12
Pažiūrėkim tiesai į akis. Rybakovas ne politikas - iškalbos nulis, kompetencijos nulis, lyderystės nulis, charizmos nulis. Ką jis gali duoti Jurbarko rajonui dirbdamas Seime? Apvalų nulį.
To teisingai, 2020-10-16
Dėl to žmonės ir neišrenka į vietinę valdžiukę Jurbarke, nes R. Juškos asmenyje mato Seimo narį. Realiai kitų blauzdos per skystos dirbti LR Seime.
Teisingai, 2020-10-16
Dėl to juskos ir neisrenka į savivaldybę jau du kartus iš eilės. Būtų buvęs geras specialistas, būtų išrinkę
To jo, 2020-10-13
Gerų specialistų iš darbo savivaldybėje juk neišveja, tiesa?
jo, 2020-10-13
o kitas ką davė?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook