Komentarai


Netikiu, 2021-03-15
kad kas nors įvyks, nes nei merui, nei tarybos politikams, eilinį kartą nepakaks drąsos priimti visiems mums reikalingus sprendimus.
Seniai 3, 2021-03-15
Mieste reiktų ne dviejų aštuonmečių, bet būtina, kad viena būtų bent dešimtmetė. Pirmiausia - ne visi nori eiti į gimnaziją. Antra - panaikinus dešimtmetes, gimnazijos lygis akivaizdžiai krito, o problemų - per akis atsirado.
Tie pasitempia, 2021-03-19
Gal ir pasitempia. O gal ir ne. Bet, kad klasę žemyn tempia - akivaizdu. Trys ar keturi neismokantys ir nesąmones darantys ir viskas - visi rieda žemyn, visi nuo jų kečia. Turėtų gražinti specializuotas mokyklas, kaip buvo seniau.
klausimas, 2021-03-16
Ar tamsta leistum vaiką į dešimtmetę, žinodamas, kad ten suėję visi prastai besimokantys ? juk faktas, kad blogiau besimokantis, pakliuvęs į geresnę klasę labiau stengiasi.
Seniai 2, 2021-03-15
Viską būtina koncentruoti į centrą, kur suplauktų esminės investicijos - mokymų bazė, padoriai apmokami ir motyvuoti pedagogai. Deja, bet šildydami tuščius pastatus, mes tik kenkiame savo vaikams.
Seniai, 2021-03-15
aišku, kad reikia rimtų permainų. Jurbarkuose pradinės nereikia. Nesuvokiamos mokyklos per 10 km nuo Jurbarko - Skrisnemunė ir Smalininkai. Nematyčiau gimnazijos ir Eržvilke, jie seniai merdi. Šimkaičiai jau seniai turėjo būti uždaryti. Kaimo mokyklose turėtų maximum pradinės klasės būti. Viskas.
Jurbarkai, 2021-03-20
yra darželis, o ne mokykla. Tuo ir baikim. Kaimuose max pradinės tuomet, kai kaimas toli nuo miesto. O Jurbarkai de facto yra Jurbarko dalis.
xxx, 2021-03-19
to seniai. O Tamsta skaitėte ką parašėte ?Jurbarkuose pradinės nereikia,o toliau rašote,kad "kaimo mokyklose maxsimum pradinės klasės turėtų būti."
Pritariu, 2021-03-15
Puikiai parašyta! Tikra tiesa!
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook