Komentarai


..., 2021-04-25
patys kalti kad apleido pastatus,vis dar tarybmeciu gyvena,mano kad valdininkeliai uz aciu jiems tuos namus sutaisys
Nesuprantu, 2021-04-11
Nelabai suprantu, savivaldybės vadovai seniūnui nepadeda spręsti problemos, o kaltas seniūnas, kuris tą problemą kelia? Abu savivaldos vadovai save vadina teisininkais, tai nelabai suprantu, kodėl kalba Bastys tik apie komunalininką, juk reikia skelbt konkursą. Vidaus sandoriai draudžiami, juristai jūs ten, didieji :)
Gyventojas, 2021-04-15
Tas seniūnas turėjo tuzinq protokoluotų susitikimų su mumis bandant išspręsti proplemas. Patiems susitarti nepavyksta todėl pateikėme prašymq administracijos direktoriui paskirti administratorių su parašais 50 +1. Apie mokesčius žinome.
taip, 2021-04-13
tas seniūnas, kuris kelia problemą ar bent žino koks, kur, kada kodėl namas to reikalauja, ar jo savininkai nori kad būtų paskirtas administratorius, ar tik nori kad būtų sutvarkytas namas. Skaitykite CK ir po to rašinėkite bele ką.....
Klaus, 2021-04-11
O kas per balamutas tas kenstavicius? :)
Žinove tu , 2021-04-11
Vidaus sandoriai galimi. https://www.kenstavicius.lt/2020/01/10/iteisinti-savivaldybiu-vidaus-sandoriai/
Naivuoliai, 2021-04-11
Per tiek metų sudrožė tą namą iki griuvėsių. Dabar tikisi remonto kažkieno kito sąskaita. Jį sutvarkyti kelių dešimčių tūkstančių eurų reiks. Tikisi, kad dengė kažkieno sąskaita?
to to būtent, 2021-04-11
tamsta apie komunalininką turi menką supratimą ir mažai žinių - visų pirma tai UAB, antra išvardinai labai mažai darbų......todėl geriau visai nerašyk, negu netiesą.
To būtent, 2021-04-11
Tai vienintelis teisės aktais reglamentuotas būdas spręndžiant privataus turto priežiūros problemas. Paskaityk atidžiau gyventojaiai nieko už dykq ir nesitiki. Komunalinis ir yra savivaldybės įmonė tokių problemų sprendimui o ne tik lempučių pakeitimui, eglutęs puošimui ar šaligatvių šlavimui.
Būtent, 2021-04-11
Gyventojai tikisi kad kaip tarybiniais laikais-priskirs administratorių, tai jis uždyką viską tvarkys. O seniūnai, kad jiems gyventojai neknistų proto nueina lengviausiu keliu. Jau Viešvilėj vienas toks daugiabutis yra pasiklauskit kiek skolose gyventojai komunalininkui.
Neglušam, 2021-04-10
Niekas labdaros ir neprašo, Kasputis prašo, kad Bastys pradėtų dirbt ir atliktų tas pareigas, kurių atlikti niekas kitas negali. O tau nedaeina?
Beje,, 2021-04-10
Ar suprantat kad mokėsit ne tik už administratoriaus turėjimą fiksuotą mėnesinį mokestį, bet ir už faktiškai atliktus darbus. Kai jums uždengs stogus, sutvarkys elektros instaliaciją, vamzdynus ar dar kažką or pateiks sąskaitas- suprasit, kad tarybų valdžios seniai nebėra ir mokėti už viską teks patiems, dešimtis tūskstančių.
Paaiškinu glušiems, 2021-04-10
Nei meras, nei Bastys nėra ir nebus labdaros teikėjai nusususiems kaimiečių daugiabučiams. Kolchoznikai galvoja, kad valdžia turi rūpintis jų nuosavybės eksplotavimu. Asiliukai kartu su Kaspučiu. Paskirs administratorių- gausit sutvarkymą, bet už jūsų pinigus. Ir pinigai bus dideli, labai dideli. Mokėsit už kiekvieną atliką darbą, niekas nekompensuos.
Jurbarkaa, 2021-04-10
Gerai, kad pagaliau prieš vadovų neišmanymą jau kalba ir prieš jį kyla ir aktyvesni seniūnai. Šaunuolis Kasputis! Galėtų ir ta pati savivaldybės taryba sureaguoti, basčio ataskaitos nepatvirtino, tai kur antras žingsnis? Gal dar yra viltis turėti veiklų direktorių?
įdomu, 2021-04-10
o kur mūsų valdžia , kad tokiame nedideliame rajone nežino kiek daugiabučių yra , ką veikia seniūnijų seniūnai ir jų pagalbininkai seniūnaičiai . Štai ir išlenda yla iš maišo , vadinasi niekas nieko nedirba , tik atlyginimus pasiima .
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook