Komentarai


Jurga, 2021-09-25
Kunigas irgi zmogus, isreiske savo nuomone, o jam tikrai gereikia galimybiu paso, po kavines ir akropolius toli grazu nevaiksto, o tie kurie skiepijasi noriu paklausti ar jus nora vienas skaitet ar matet savo akyse informacini lapeli su sudetim, kokios medziagos ten ieina i ta pakcina? Jus nei vienas nesidomit svarbu suleido ir galesit eit i maxima?
>Jurgai,, 2021-09-26
lapelį duoda, kuriame surašyta sudėtis skalbimo miltelių, kuriais praplovė jūsų smegenis
Jurgai, 2021-09-25
Informacini lapeli duoda pasiskiepijus. Tau orgi duos jei nueisi. Bet ka tu suprasi apie sudetines medziagas, jei nesi sios srities specialiste? Su turgaus bobomis facebooke aptarsi?
Taip,, 2021-09-25
jie tiki mokslu, tai kam skaityt ir kam domėtis :)
HD, 2021-09-25
Palaikau kunigą ir man nusispjauti ant DURNŲ vakserių nuomonės. Jeigu paieškotumėte informacijos Norvegijos, Švedijos, Danijos informacijos šaltiniuose suprastumėt pagaliau, kas yra kas. Bet turbūt geriant po 6 alaus skardines per dieną nėra laiko žiūrėti į pasaulį blaiviomis ir adekvačiomis akimis. P. S. Komentarų neskaitysiu - putokitės iki pamėlynavimo įrodinėdami savo tiesą.
tai popiežius jau velnio apsėstas, 2021-09-25
ar ne, kunige? gal vienintelis likai šventas? būtų juokinga, jei nebūtų graudu, kokie idiotai pamokslauja...
Nu jo,, 2021-09-25
kiekvienas turi savo nuomonę. Gerai, kad ne krikščionis ir dar demokratas, o ir konservatorius, tada "demokratiškai" turėtų sakyti tik ką partija liepia, bolševikiškai
Kažkoks, 2021-09-25
nenormalus kosmonautas. Bet, matyt, tai paaiškina, kas ten tuos devynis jo triušius papjovė, bet nesuėdė - aiškiai masonai ir velnio skysčiai.
Neišsilavinęs, 2021-09-24
Palaikau gerb. kunigą ir ačiū Jam už drąsą sakyti savo nuomonę, o ne tą kuri yra naudinga sistemai. Tikrai ne visų nuomonė sutampa šiuo klausimu, bet tie žmones dėl kažkokių priežasčių yra ignoruojami ir vadinami kvailiais. Į akivaizdžius faktus ir žmonių liudijimus dėl duomenų klastojimo ir tų kurių artimieji tiesiogiai nukentėjo nuo skiepų yra užsimerkiama ir to negirdima.
Prasideda, 2021-09-24
Trenktu antivakseriu komentarai. Jo jo duomenys tikrai klastojami - ir žeme plokscia, tik mums meluoja, ir vaikai kopustuose randami
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook