Komentarai


Mantas, 2021-11-22
Pasižiūrėkite kaip Kuršėnų miesto ir aplinkinių kaimo gyventojai kovoja su tais pačiais investuotojais Facebook grupė Už švarų orą.
Mėta, 2021-11-14
Kas gali garantuoti, kad objektas bus tikrai saugus ir nebus grėsmės aplinkai ir žmonių sveikatai? Jei pastatys -kaukes nešiosim ne dėl pandemijos, bet dėl smarvės iš objekto ir transporto priemonių, vežančių žaliavas. Paieškokite informacijos, kaip tuo jau „džiaugiasi" pvz. pasvaliečiai. Šalia miesto juk dar būsimas durpynas... Jurbarkas, su nuostabia gamta ir Rojaus keliu stumiamas į prarają...
Bitė, 2021-11-15
Dėl šios UAB ruošiamos "mėšlo bombos" nerimauja ir Kuršėnų gyventojai. Gal ne be reikalo?
Džiugu, , 2021-11-15
kad tiesiami pėsčiųjų-dviračių takai, gaivinamas uostas, tvarkomos viešosios erdvės... Bet jei šalia miesto bus tokie taršos šaltiniai, ar tikrai turizmas Jurbarko krašte toliau sėkmingai plėtosis?
Vairuotojas, 2021-11-12
Sniečkus išsaugojo Jurbarką nuo naftos gamyklos, o dabar vėl teršalais pakvipo. Kažin ar nebus taršos ? Įvykus gedimui nukentės Nemuno, Kuršmarių, Baltijos jūros vandenys.
ir mes, 2021-11-12
dangų dažysim,bus dažų,bus giedra nx mum ta savivaldybė.Mažiau rašyti tokius straipsnius neerzinkit žmonių,su tom gamyklom,dar toks senelis pauža pristatė gamyklų ,šviesos laikr.draugas.
Klausimas, 2021-11-13
Ar tie džipai jiems čia kaip su stiprinanti dozė prieš pabaigą, nes tikrai kai reikalai krypsta žemyn perka džipus, nežinau ar agrolibas jau nusipirko, bet ir buvęs seimūnas kažką panašaus darė, dar toks pasipūtęs šilumininkas, na su rybakovu tai viskas tvarkomi, nes žmona važinėja
Goda, 2021-11-12
Tikrai taip, Pauža palyginus su šituo tikrai normalus buvo. Šitas jau dzipa nusipirko, galės valyt į penciją po kadencijos.
Statytojai, 2021-11-12
Kad gamyklas tai vieną po kitos stato vienas meras, nežinau ar kieno draugas ar ne, bet sako kad tikrai bus, nesvarbu kad paskui nėra, o dėl senelio tai patylėk im, neiš rinkom ir pamatėm kitokį darbo stilių ir naują tapatybę – agroliberalą
man, 2021-11-12
tai nelabai kelia pasitikėjimą tokios įmonės, besimančios didelių projektų vykdymo -Įmonės amžius 6 mėnesiai 8 dienos
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook