Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Rusofobija įskiepyta, 2022-05-31
Panašu, pasiruošta, jei ateis Lietuvai laikas lįsti į Urainos vietą: ypač, jeigu toliau JAV jau nuo Lietuvos kupros šaudys Rusijos pusėn, tai tada netikėtai išsipildys "nekrūpčiojančių" rusofobų svajos atsigulti poilsiui šalia žuvusių aname kare - panašu, todėl nenori, kad tas paminklas iš viršaus į juos žiūrės? O kodėl, kuo bloga kario stovyla ant kapo tiems, kas šiuo neramiu, neaiškiu laiku patys šaukiasi karo ir ne tik ant savo galvos?
žmogau,, 2022-06-02
jau laikas tau vergo mentaliteto atsisakyt ir nustot garbint tuos, kurie pačius geriausius ir padoriausius žudė, trėmė. Nustok ir tu krūpčiot ir drebėt prieš rusiškus fašistus.
Ot, 2022-05-23
Anokia čia drąsa paminklą nugriauti. Šiaip yra valstybiniai susitarimai, pagal kuriuos Rusija prašo kapus prižiūrėti ir už tai pinigus moka. Kas kalbat, kad nugriautas paminklas mirusių nemenkina - ar tą patį sakysit, kai nuo jūsų šeimos kapo kas nors paminklą nuvers? O jei desovietizuojat, tai iki galo. Dar yra anais laikais statytų namų ir tiltų, nutiestų gatvių. VISKĄ desovietizuokit.
ką galima, 2022-05-25
apie tokius komentuoti,mandagiai auka,nemandagiai vatnikas jau senas gal kolūkio pirmininkas.
tik, 2022-05-23
visiškas nesusivokėlis gali lyginti sovietinio režimo simbolius ir propagandos įnagius su tiltais ir namais. Tai pirma. Antra - ant šeimos kapo stovi konkrečiam velioniui skirta spaminklas. Sovietiniai balvonai ne konkrečiam kariui skirti. Tai okupacinio režimo simbolis - sovieitnis karys bendrąja prasme. Kitaip tariant - žudikas, prievartautojas ir plėšikas.
geras, 2022-05-23
spaliukas,pionierius,komjaunuollis smuikininkas milicininkas,ką jus norit griauti nesuprantu,provokacija!
Triedalai, 2022-05-20
Nekrofilai važiuokit kokolų gint o ne kapus agituokit draskyt bailūs šuniukai
čia ne glušius, 2022-05-23
čia stribo aborto liekana,nuodijanti visą Lietuvą.
Šiaip, 2022-05-23
jau niekas prie kapinių net artyn rankų nekiša. Skirtumo gali nematyti tik visiškas glušius arba sovietinio režimo gerbėjas.
tarybiniai komunalininkai:, 2022-05-20
taip ir pasmirdo kacapiška smarve; baimė, neryžtingumas ir prisitaikėliškumas jokio vadovo nepuošia, mūsiškio taip pat, deja.
Man, 2022-05-20
be galo gėda dėl tokio savivaldybės vadovų elgesio ir pozicijos. Tauragė yra mūsų regiono lyderis visomis prasmėmis. Desovietizacijos - taip pat. Gėda ir tikrai už smukikininką kituose rinkimuose nebalsuosiu. Vien dėl jo pozicijos sovietinių okupantų paminklų klausimu. Akivaizdu, kol šita karta nenueis nuo pakylos, bus sudėtinga. Čia vėl - pažiūrim į Tauragę.
Diedas už pabiedą, 2022-05-20
Sposibo Mockevicius za poziuris, ka paminklu griovejai, tai pravakaciju rengejai. Ir za to, shto nilaikas daba. Nes palei rodzinos prapagandas niekad nebus laikas. Za pabiedu, za rodinu
Na, 2022-05-20
Dėl komunalininkų tai reiktų pareiškimą į policiją` parašyt. Kad paėmė ne savo daiktą. Koks skirtumas - plaltas, ar dviratis. Žmogus pasidėjo ant pievelės ir tiek. Tai, mano manymu, turėtų bausti tiek vagystėįs vykdytojus, tiek jos užsakovą.
Šiaip, 2022-05-20
tai čia akivaizdus situacijos marinavimas ir vaikiški žaidimai. Dėl to rajonas ir plaukia pasroviui, kai kapitono nėra
viskas, 2022-05-20
Iš bailumo. Smuikas nebežino, į kurią pusę bėgt. Prisimt atsakomybes reikalinga drąsa. O šitam, jei tik neina valdyt rajono referendumais, prasideda traukuliai.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook