Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Klausimas, 2022-06-01
Kaip nemažės mokinių skaičius mokyklose. Ar valdininkai, kiti Jurbarko ,, patriotai" savęs paklausė? Kur mano vaikai ir anūkai? Kodėl jie neliko Jurbarke? Juk visi deklaruojame kaip gera gyventi Jurbarke, bet savo vaikus ir anūkus sėkmingai integravome kitur, tik ne JURBARKE. Kada bus pradėtas projektas ,, Sugražinkime vaikus ir anūkus į nuostabų Jurbarką?"
prajuokinai!, 2022-06-01
Niekada,Lapėnas tokią kvailą idėjąreklamavo,susigražinkime jurbarkiečius .Lovys nedidelis saviems tik,konkursai feikiniai,pvz.nugali K.Baužą vaitiekūnaitė,perspektyvų,išsilavinusį spec.20 metų dirbanti stagnatorė ,nes sava.
Politikai, 2022-05-30
kurie iki šiol marina seniausiai būtina pertvarką, mano manymu, yra paprasčiausi kenkėjai. Jie kenkia mūsų vaikams, kenkia jų galimybėms gauti kokybišką, modernų ir įvairiapusį švietimą. Ir bailiai, bijantys, kad praras keletą balsų, galbūt nebus išrinkti į tarybą. Gėda ir apmaudu. Ir linkėjimai bailiajam smičiui šia tema.
pritariu 100 proc, 2022-05-30
ir sporto centras stagnuoja,stadionas merdi,smičius prikišęs savo letenas,prie sporto c neveiklumo,vaitiekūnaitės asmenyje,mini projektėliai senukams ir gerai.Neišnaudojama sporto infrastuktūra,nėra sporto strategijos,o diletantas griežia 2 kadencijas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook