Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Pats, 2022-07-24
baseino projektas visiškai nevykęs. Skirtas siauram ratui, o ne ne platesnės visuomenės sveikatinimui. Tokį statyti - nuodėmė. Dievobaimingajam merui tai reiktų suprasti, kad pragaro liepsnos už tokią nesąmonę degins. Dievagojasi!
nori, 2022-07-25
Olimpinio baseino,? smuikininkas per rinkimus statys!
Nuomone, 2022-07-23
Iš esmes tas baseinas Jurbarkui nereikalingas. Vieta nepatogi, baseinas specifinės paskirties- tik didelė našta rajono biudžetui jo išlaikymui. Aplinkui yra baseinu, galite važiuoti ir maudytis Taurageje, Šakiuose.
Nenukvakusiam, 2022-07-23
Tokie baseinai tai tik kaimiečiams, socialinio būsto gyventojams, kad paskui bandytu kaip nors nemokamai patekti su krūva savo bezdžioniukų….
nukvakusei nuomonei, 2022-07-23
taiip masto,ligoti individai , vaikų priešai!nereikia nei šiuolaikinio paplūdimio ir stoties nereikia,kempingo nereikia tik turistų laukia,o kam biudžetas ar ne gyventojų gerovei.Dvigubai mažesni miestai turi baseinus miniSPA.
Rolandas, 2022-07-22
Man asmeniškai smuikininkas,sakė prieš keletą metų kad baseino nereikia,kas nori į Šakius nuvažiuoja,negaliu meru vadinti,tokio trumparegio,pijaristo.
super, 2022-07-22
Ateina savivaldos rinkimai prašome rinkti vel tuos pačius. Įmonių nereikia, bagažinių turgelio nereikia, baseino nereikia... Nėr geriau už nieko neveikimą. Slava visiems kur per tiek kadenciju tik rekauja...
Cha cha cha’, 2022-07-21
Balsuokite ir trecia kadencija uz smuikininka. Gal pramus savivaldybe dugna.. nors jau ir taip dugne
Milda, 2022-07-21
Nu bet ir kiti ten rinktiniai, petras, kuris pats turbūt nežino ką ten veikia, bastys tai iš viso :) visa administracija iš jo juokias, kad ką nori tą daro, o jis tik giria ir glosto :) Trumpai drūtai" ta jo frazė keliauja savivaldybės koridoriais kaip folkloras :)
Milda, 2022-07-21
Šita durnių valdžia neturi jokių moralinių vertybių, jokių ambicijų. Degradacija savivaldybėje aukščiausio lygio
debilų valdžiai, 2022-07-21
Negali R.Marcinkaus ,stadione sutvarkyti automobilių aikštelės,normalaus užrašo ,kad čia yra toks tai objektas padaryti tai lentą pastatė medinę su užrasu,trūksta žodžių .Norit baseino seniai smuikininkas sakė kad nereikia ,o dabar ir priežastis yra.
, 2022-07-21
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook