Komentarai


Gėda, 2022-11-25
Gėda žiūrėti ir klausytis narkotikų, kontrabandos dilederių Mato ir roko Venslauskų motinos V. Venslauskienės vaidybos Jurbarko savivaldybės tarybos posėdyje. Ir visų tarybos narius ,, tolerancijos" šitai , tokių vaikų motinai. Nieko ateis ir jai galas. Laukiam nesulaukiam. Kokie vaikai tokie tėvai.
Vakar, 2022-11-24
Vakar dar vienas "suzibejo" pries tauta - pasipuoses multininiais treningais, geltonais ziedais ir autoritetingai pranese, kad dabar jau jis ateis zudyti. Ale ot kokie tie socialdemokratai chuliganavoti ir narkotikus tvartuose laiko,ir galvas nuimt pazadejo.Ko dar reikia laukti,kam ruostis?
, 2022-11-23
Ta Icikevičienė stora blondinė prisimaliavojusi. Šlykščios tokios bobos
Aha, 2022-11-23
Kodel tas senis Vensle neminimas,kuo jis uzsiima? Ar dabar ir toliau visokie zairiai,icikevicienes su venslauskienem vairuos Jurbarka i dugna? Negi nera ismintingu zmoniu, ar ju neprileidzia ne artyn prie rajono valdymo?
Aha, 2022-11-23
Senis Venslė, V. Venslauskienės vyras, Mato ir Rokas Venslauskai jo vaikai. O Jurbarką ir toliau vairuos į dugną rinkėjai, kurie rinks tokius kokius turim dabar.
Nukentėjusiems, 2022-11-23
Kai aiškinsis turto kilmę, labai norisi, kad apklausinėtų ir nuo senio Venslės reketo nukentėjusius. Jo turtą pardavę išdalintų nukentėjusiems. Juk pradžių pradžia tai žmonių atimtas turtas, reketuojami pinigai. Žmonių skriaudoms senaties nėra. Jei ne jis ir jo boba tai vaikai, anūkai turės atsiskaityti. O poto stebimės kodėl taip atsitiko.
Viešumas , 2022-11-23
Viešumas yra didesnė bausmė už fizinį laisvės suvaržymą. Labai gerai, kad viešinamą. Tiesa, faktai turi būti viešinama kitaip tokie šiukšlės visai už kariautų už terštų pasaulį. Ir susilaukti bausmės, nors jie to išvengti. Tai ne vištos pavogimas. Tai žmonių sveikata, gyvenimas, žmogžudystė. Ar suvokiate žmogžudžiai?
Žiūrėsim, 2022-11-23
Šiandien 19.30 per "kakadu" rodys Vilmos frakcijos kolegą Zairį
???, 2022-11-23
O jei suimtieji būtų pardavėjos Vardinės Pavardenės sūnūs,jos pavardė irgi būtų skelbiama spaudoje?
turbūt, 2022-11-23
turbūt ta pardavėja nebūtų viešas asmuo, o jei taip pat būtų pasirinkusi politiką vėl kita kalba. juk į tuos tarybos narius, tampančius viešais asmeni9mis varu niekas nevaro. Būti viešu asmeniu šiuo atveju yra jų pačių pasirinkimas.
kad ir žemiausio lygio "politikams",, 2022-11-23
bet vis tiek turi būti didesni vertybiniai standartai taikomi; liaudis turi žinot, kokie "šviesuliai" juos valdo. Eini į politiką - žinok, kad jokio privatumo neturėsi.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook